Україна - Сербія
27 березня 2008
Матчі збірної останнім часом приносять одне розчарування в плані супорту. Невже у нашої країни всього 1000 відданих фанатів (нагадаю, що на матч Динамо - Металург Донецьк тиждень тому фан-сектор зібрав як мінімум в 2,5 рази більше людей). Неприємно вразив і контингент на секторі, і тут мова не про людей в туфлях і з виглядаючими з під курток піджаками - їх то якраз зрозуміти можна, дратує наявність такої кількості клітчатих і клубних роз, а також велика кількість людей, які просто стоять і нічого не заряджають... Правда репертуар на збірну різноманітністю похвалитись не може, тому і повторення одних і тих же зарядів скоро набридає. Що вдалось непогано, так це Червона рута і перекличка "Україна" з кузьмою, а також гімн України в другому таймі, виконаний на одному диханні.

На матчі крім звичайно фанів Динамо були представники Дніпра і ЦСКА, вони вивісили свої банери на перилах, також були помічені представники з Харкова і кілька роз львівських Карпат. Внизу секторів висів весь матч напис "Україна в кожному серці", а на початку гри на секторі з'явилось жовто-синє серце. Його підняли і в кінці гри, підсвітивши файерами і тортовими свічками. Кожен гол супроводжувався слемом і запаленням файерів і димів.

В кінці матчу кілька фанів ЦСКА продемонстрували голий торс, за ними послідували й інші, а загальне пожвавлення на секторі почалось, коли в першому ряду роздяглись по пояс дві дівчини, одразу ж на весь стадіон почав лунати заряд "Сіськи", а фотографи на бігових доріжках миттєво збіглись фотографувати це диво. Дівчата протримались хвилин 10, і скоро розчинились в натовпі...

Сербська підримка якщо і була, то мінімальна, лише на початку другого тайму групка чоловік 15 щось проскандувала, тримаючи сербський прапор, і знову сіла на свої місця. Під сектором весь матч висів сербський банер. На українській же трибуні кілька разів лунав заряд "Косово є Сербія".