ФК Харків - ФК Львів
04 травня 2009
«Матч за 6 балів» саме така була гра між ФК «Харків» і ФК «Львів». Друге травня- вихідний, сонячний день, настрій чудовий. Поруч зі стадіоном парк ім.. Горького, в якому в цей день зібралось багато відпочиваючих. Біля стадіону також було пожвавлення. На матчі зібралось трохи більше ніж на попередньому домашньому з «Таврією», але вперше відчувалась теплота і сімейність на трибунах. Господарів чекав сектор обліплений у 15-20 стікерів сусідів зі стадіону «Металіст», які були відразу ж зняті. Це дуже потішило «міщан»- хоч не забувають... Потішив і дідусь, який зайшов на стадіон з велосипедом і затягнув його, майже на найвищій ряд трибуни. Як тільки почали вішати банери підійшли двоє акабів з питанням: «що це таке?» вказуючи на лицьовий, мабуть їх дуже зацікавила емблема, але окрім питань з їх боку ніяких дій, на дивовиж, не було зроблено. Усього на секторі харків’ян зібралось 20 чоловік, але звук був, напевно, найкращий за останні півроку. І у першому ж таймі ФК «Харків» вперше в історії забиває гол на стадіоні «Динамо», атмосфера стає неймовірною - чекати так довго на те щоб забити такий важливий гол, ще й у Харкові! Сектор відмітив цю подію cлемом і голим торсом. І до перерви настрій що на секторі, що на всьому стадіоні був піднятий, як ніколи. Вкінці тайму вдалося заряджати без перерви 3 хвилини, що для такої кількості людей і для споукмена дуже важко, але на куражі все вдається.

У другому таймі своєю присутністю «порадував» вусатий віце-президент ФФУ- Сторженко у адидасівському костюмі з секонду, який сів поруч з фан-сектором. Дуже цікаво було спостерігати за його реакцією на голи харків’ян і львів’ян. Коли забили «міщани»- на стадіоні панувала ейфорія, а вусатий олух сидів з дуже счахлим виглядом, проте при забитому третьому голі львів’ян на обличчі віце-президента з’явилася єхидна єврейська посмішка. А потім він буде заявляти про те, як він допомагає усьому харківському футболу. До речі, над сектором харків’ян сидів президент ФК «Львів». Отже «міщан» обступили президенти.

На полі у цей час була справжня битва, тільки під час неї львівські футболісти чомусь постійно падали, а суддя свістив у бік господарів, та ще й видалив гравця ФК «Харків» при симуляції львів’янина . У цей час тренер городян Михайло Стельмах ледь не побився з колегою зі Львова - Ковальцем, але суддям вдалось їх розчепити. Ці події додавали жару і на трибунах, під час видалення гравця, на стадіоні звучав такий свист у бік судді, як ніколи раніше. Матч завершився перемогою львів’ян 3-2, що практично не залишило шансів ФК «Харків» залишитись у Прем’єр-лізі, мабуть воно і на краще…

Після матчу команда виходила дуже засмучена, але хто їм винен, що взялися за голову так пізно?! Адже по сьогоднішній грі до них була тільки повага, але чому тільки сьогодні, у 26 турі!?. Також з фанами поговорив головний тренер ФК «Харків» відповів на всі наші запитання, розповів про подальші плани команди і подякував за підтримку.

До Харкова зі Львова приїхали підтримати свою команду у нелегкому близько двох десятків леополітанців. Як завше, готувалися заздалегідь по сценарію. Та на секторі зіштовхнулись з тими ж проблемами - усього добра ніде вішати. Прийшлося викручуватися зі ситуації, якось розкладати все добро.

На тижні своє 24-річчя святкував гравець Львова Павло Худзік. До слова, його брат-близнюк так само має відношення до клубу. Саме на їхню честь і був підготовлений банер “Гратулюємо Худзіків” із зображенням двох братів і цифрою 24. Все виконано у кольорах клубу. Павло міг розгледіти банер, оскільки в той час знаходився на заміні. В 2-му таймі Худзік віддячив фанатам забитим голом.

Коли Львів повів у рахунку 2:1, Леополітанс показали стадіону розтяг Adieu meine liebe Kharkiw. Проте, харків'яни зрівнялись і комусь подумалось, що може бути і Адью Львів. Та віра в команду не змусила себе довго чекати - третій м'яч і синьо-золоті виграють! Ще раз демонстрація Адью і весела ніч до рання в Харкові...