Нива Т. - ФК Львів 0:4 (18.07.2009) Перша ліга. Тур 1
21 липня 2009
Здобувши путівку у Першу лігу з Прем’єр-ліги, виявилось, що леополітансам прийдеться у першому турі зустрітись з тернопільською «Нивою». Галицьке дербі мало бути цікавим, адже команда готувалась зустріти супротив на полі, а фанати потягатись у супорті та перфоменсі. Зрештою, рахунок 4:0 на користь «Львова» засвідчив про явну перевагу львів’ян на двох фронтах.

У літнє міжсезоння леополітанс добряче попрацювали, виготовивши собі два ексклюзивні види роз – власне створеного угрупування Леополітанс і полосата вертушка. Також арсенал поповнився іншими атрибутами, як от тематичними фанатськими футболками, стікерами та іншим добром. У Тернопіль їхали в бойовій готовності, «порозминавшись» перед тим на контрольних матчах.

Вперше в дорогу гості відпрвились собакою, притому розділившись на 2 табори: 25 людей їхали басом, 35 – собакою. Кількість акабів викликала обурення з боку їдучих собакою, як виявилось згодом, клуб чомусь подав заявку, що леополітансів приїде близько 150, згодом зменшили кількість, але «тернопільські сірі» були на чеку. Хоча при прибутті одразу кинули : «Ви нам день іспортили б***ь. Якого х** приїхали?!». Фраза «вас ніхто не заставляв приходити» здається ще більше настрожила мєнтів, які вже до того ледь не прийняли декого львів'ян при спробі напису на вокзалі у Тернополі. Справжньої грецької ходи не вийшло (хоча все для цього було), навіть стікери не давали наліплювати. Зайвий раз тернопільський акаб підтвердив свою репутацію.

До матчу підготували гості секторник розміром 6х8, на якому зображена команда «Львова», яка перед кожним матчем групується в енергетичне коло і до нього два текстовики: Віримо! Можемо! - Усіх Переможемо! (розміри - 1х8). Таким чином, фани хотіли сказати, що на сезон ставлять якнайвищі цілі перед командою, демонструючи віру в неї. На секторі вперше вивісили три гостьові лицеві банери з елементами геральдики міста Лева, Галичини, а також угрупування Леополітанс. Потужний старт перформенсом продовжився піснями і зарядами, а нові рози створювали класну атмосферу на секторі. Та й команда подарувала свято, а саме 4 слеми. У другому фани таймі взагалі розкріпостились, забувши, що вони зовсім не вдома, розділились і проводили переклички, слеми і весело нон-стоп підтримували команду до фінального свистка. Вдвічі приємніше, що футболісти подякували фанам не тільки після матчу (робили це і запасні гравці), але після третього і четвертого забитого голів.

По господарях. Фанати "Ниви" дещо розчарували, адже всі знають насправді можливості руху тернових. Ну з певних причин кількість і якість здивувала в негативному плані - 15 чоловік на секторі.

Дорога назад стала справжнім пеклом для людей, що їхали в електричці. Ключова фраза: «Дайте поспати! - «В електричках не сплять!». «Ну це ваші проблеми» - «Неее, то ваші проблеми, що ми тут» :-)

Cектор ФК Львів