Україна - Андорра 5:0 (05.09.2009) Відбір до ЧС 2010
06 вересня 2009
Дива не сталось, і напередодні матчу з "Рубіном" служба безпеки стадіону вирішила показати всім хто хазяїн на стадіоні "Динамо". Як і раніше шмон на вході на сектори був лише на трибуні під табло, всі інші заходили без перешкод. Крім того хамуваті стюарди повністю перекрили проходи між секторами, а коли людина намагалась пройти з одного сектора на інший і аргументи "Туда нельзя!" на неї не діяли - охоронці порядку миттєво починали бійку і колективно намагались вивести людину з сектору. При цьому миттєво їм на допомогу вривалась підмога, тихарі в штатському і начальник служби безпеки. Кількох кузьмичів прийняли на виході з сектору, скоріш за все за лайливі вигуки під час матчу... Ще одне нововведення - після початку поєдинку людина не може вийти з сектору, а потім зайти по своєму квитку. Потрібно було взяти у стюарда на виході з сектору синій папірець з написом "Перепустка", а потім здати його при поверненнні на своє місце.

Про події на секторі писати взагалі не хочеться, та й сектором це язик не повертається назвати - банери міст і чоловік 100, які і фанатіти то сильно не хотіли. Велика частина активу киян розташувалась на сусідньому секторі і мовчки спостерігала матч. Після першого голу на 20-му запалюється дим, а після 4-го з 19-го сектора на поле летять файер і ще один дим під заряд "Мы фанаты-ебанаты!".

На секторі фан-клубу було трохи цікавіше - великий прапор на початку матчу, у кожного був маленький жово-блакитний прапор, на перилах напис "Тільки Україна, тільки перемога!", а в другому таймі жовто-синя футболка з номером 12. Звук можна охарактеризувати як "жахливий". Вхід на сектори 8-9 був безкоштовний для власників абонементів від офіційного фан-клубу "Динамо".

Ще одними дійовими особами поєдинку були фани ЦСКА. Перед матчем вони влаштували марш вулицями міста, а потім всі в чорних футболках розташувались на трибунах, вивісивши банер "ЦСКА Київ має бути!". В другому таймі вони підняли полотно "Поверніть нам ЦСКА", після чого на сектор зайшов начальник служби безпеки і вся група без супротиву покинула межі стадіону.

Після всього написаного радує один факт - після матчу Мілевський, Шевченко, Ярмоленко та й інші гравці йдуть дякувати за підтримку секторам під табло, ігноруючи фан-клуб, хоча в даному випадку підтримкою не сильно то і пахло...

Cектори України