Динамо - Карпати 1:1 (31.10.2009) Прем'єр-ліга. Тур 12
01 листопада 2009
Чутки про епідемію і холодна погода досить сильно вплинули на відвідуваність стадіону цього вечора - більш-менш заповненими були сектор фан-клубу, сектор 20 і гостьовий, на інших лише подекуди виднілися люди в марлевих пов'язках... Здавалось би рядовий матч, в порівнянні за наступнимм домашками киян, але саме на нього біло-сині вирішили підготувати перформанс.

Перед початком поєдинку пустота стадіону просто пригнічувала. Дуже активно поводили себе стюарди в проході між секторами 20 і 21 - вони ретельно відслідковували людей без квитків, а також постійно починали сварки з тими, у кого квиток був в 21-й сектор, а вони хотіли стояти в 20-му. На перилах банери (яких було всього 3) також забороняли вішати, бо вони затуляють рекламу. Лише на банер "Київ - Kyiv" дали добро. Пронести палки для розтяжок не дозволили, крім того 3 двуручника не пройшли цензуру.

На вихід команд розтягується полотно з доволі філософським підписом "Разом до кінця", в цей час на вході на сектори починається заміс - один хлопець не схотів іти на 21-й і стюарди почали виносити його за руки і за ноги. Інша людина в манішці починає бійку з фанами, які лише заходили. 20-й сектор зривається зі своїх місці і перелазячи через перила біжить в епіцентр подій за сектором, стюарди з проходів теж біжать туди. В цей час люди з 21-го спокійно переходять в 20-й і повернути їх назад вже нереально. Починається шиза і дуже скоро звучить заряд "Мы все умрем!", а значить кінець, про який було написано на банері, вже близько. Дуже гарно пішли заряди нон-стоп, які дозволяли людями не замерзнути при такій холоднечі. На цей раз вони не затухали після третього повторення, а починались все з новою і новою силою. Під час одного з кутових кияни привітали з Днем народження Тараса Михалика, розтягнувши текстовку з написом "Тарас, з днюхою!".

Другий тайм розпочався з розтягнення розтяжок. Виглядало це досить незвично і можливо навіть кумедно, але краще так, ніж взагалі без них. Середина тайму запам'яталась серією перекличок з гостями. Розпочалось все з Червоної рути, "Слава Україні!", потім "Львів Карпати - Динамо Київ", за нею "Ідем бухати! - в Пузату хату", кілька разів "зіга-зага" і т.д. Коли кияни зарядили гостям "Зелено-білі!" на секторі львів'ян почався тупняк, але через хвилину вони придумали що відповісти, і переклички почалися з новою силою.

На 80-й хвилині кияни провели ще одну акцію, висловивши своє незадоволення високими цінами на квитки на матч "Динамо" - "Інтер". Текстовку "200 гривень не занадто?" супроводжувало конфеті з 200-гривневих купюр і заряд нон-стоп "200 гривен это до*уя!". Під кінець зустрічі текстовки було вивішено на перила. Щоб не повторити сценарій матчу з "Оболонню" на цей раз всі виходили зі стадіону разом і оперативно, за сектором стюарди вже збирали свої найкращі сили, але після матчу нічого так і не відбулось.

На гостьовому секторі знаходилось близько 75 чоловік. Один-єдиний банер на перилах. Ще кілька банерів, а також київська розтяжка з перекресленою свинею (читай свинячим грипом) на сектор не потрапили - близько 20 чоловік провели матч в РОВД. Їх по одному почали висмикувати з натовпу при вході на стадіон і приписали знаходження в громадському місці в стані алкогольного сп'яніння. Двічі з гостьового сектору на поле летіли стробоскопи, після другої спроби стюарди зайшли на сектор, але по ідеї нікого не забрали. На відміну від киян, львівські футболісти підходять до своїх фанів в повному складі, результатом гри зелено-білі були явно задоволені.

Cектори ДинамоCектор Карпат