CasualShop, Ultras Fashion і ANONYM.shop, тому було вирішено збільшити вдвічі кількість фотографій."> Ultras Game. Частина друга | Новини | ULTRAS.ORG.UA
Ultras Game. Частина друга
14 грудня 2009
Конкурс Ultras Game досить жваво був сприйнятий відвідувачами сайту, при цьому багато людей, які присилали відповіді на питання, питали коли буде наступний етап. Насправді відповідей в редакцію надійшло не так вже й багато, але більшість учасників мають дуже хороший результат.

В якості спонсорів до конкурсу приєднались партнери нашого сайту - фанатські магазини CasualShop, Ultras Fashion і ANONYM.shop, тому було вирішено збільшити вдвічі кількість фотографій, щоб ті, хто вже справився з першим етапом, не сиділи без діла. Завдяки спонсорам було суттєво збільшено призовий фонд, тому вам дійсно є за що поборотись. Нині призовий фонд гри такий:
ПЕРШЕ МІСЦЕ
- Сертифікат на $30 на покупку в магазині CasualShop
- Літня кофта-нінзя від магазину ANONYM.shop
- Футболка AMF від магазину UA Shop
- Журнал на вибір з асортименту магазину MagShop
ДРУГЕ МІСЦЕ
- Сертифікат на $20 на покупку в магазині Ultras Fashion
- Газовий балон для самозахисту від магазину ANONYM.shop
- Журнал на вибір з асортименту магазину MagShop
ТРЕТЄ МІСЦЕ
- Сертифікат на $10 на покупку в магазині Ultras Fashion
- Газовий балон для самозахисту від магазину ANONYM.shop
- Журнал на вибір з асортименту магазину MagShop
При бажанні переможець може придбати більш цінний товар, ніж сума сертифікату, доклавши необхідну суму.

Правила конкурсу залишаються ті самі. Учасники повинні визначити фанатів яких команд зображено на фото. Прийняти участь можуть лише зареєстровані користувачі форуму, відповіді потрібно надсилати в приватні повідомлення юзеру Dexter. Ті учасники, які вже надіслали відповідь на перші 20 питань, повинні надіслати відповіді на решту (фото 21-40). Назву кожної команди необхідно вказувати повністю, скорочення і назви ультрас-угрупувань цих команд зараховуватись не будуть. Конкурс триватиме до 25 грудня, кожен учасник може надіслати свої відповіді лише 1 раз.

Одночасно кілька людей незалежно один від одного висловили думку, що при однаковій кількості правильних відповідей буде правильніше переможця визначати не шляхом жеребкування, а за допомогою проведення додаткового етапу між претендентами. І пам'ятайте - головне не перемога, а участь...Перші 20 фото можна переглянути за адресою http://ultras.org.ua/00705.html

Фото 21


Фото 22


Фото 23


Фото 24


Фото 25


Фото 26


Фото 27


Фото 28


Фото 29


Фото 30


Фото 31


Фото 32


Фото 33


Фото 34


Фото 35


Фото 36


Фото 37


Фото 38


Фото 39


Фото 40