Стадіони України: Стадіон "Юність" (Калініно)
11 січня 2010
Стадіон "Юність"
Адреса: с. Калініно, вул. Колгоспна, 15 Фан-сектор: 7
Місць: 1 050 Гостьовий сектор: 8, 9
Секторів: 12    
Освітлення: відсутнє Телефон клубу: +38 (06556) 7-04-19
Рік побудови: 2002    
Від редакції: Домашню арену ФК «Фенікс-Іллічівець» було реконструйовано після виходу команди до Першої ліги. Двобої в Другій лізі «Фенікс-Іллічівець» проводив на своєму полі в Калініно із синтетичною травою. Після реконструкції з'явилися трибуни з індивідуальними сидіннями на 1050 місць та необхідними побутовими приміщеннями, тренувальними майданчиками та готелем. На місці штучного поля було укладено газон з натуральним покриттям. Матеріально-технічна база клубу постійно удосконалюється відповідно до атестаційних нормативів ПФЛ. Стадіон має дві трибуни, одна з яких повністю накрита дахом, відповідно навіть невеличка група фанатів без проблем може створити дуже пристойний звук. Паркан перед секторами, а також стіна за трибуною дозволяють розвісити кілька невеликих банерів. Присутність міліції на стадіоні залежить від важливості матчу, на рядових матчах Першої ліги кількість правоохоронців рідко перевищує один десяток. Арена заповнюється під зав'язку лише на матчах Кубку України, коли на гру з більш іменитим суперником з'їжджаються не тільки з сусідніх сіл, а й з сусідніх районів, а також на ключових зустрічах чемпіонату.


Як дістатись до стадіону:
Як дістатись до цього стадіону - мабуть найголовніше питання, оскільки це не так вже й просто зробити. До того ж варто врахувати той факт, що в Криму два села Калініно, в Первомайському і Красногвардійському районі, крім того поруч є село Клепініно, тому якщо неправильно зорієнтуватись можна поїхати зовсім не туди. Якщо ви не їдете власним транспортом, то залізницею варто дістатись до станції Урожайна

1. З Джанкоя: Електрички Джанкой - Сімферополь відправляються в 5.40 і 11.10 з Джанкоя, в 6.14 і 11.40 в Урожайній. Електрички Новоолексіївка - Сімферополь відправляються з Джанкоя в 6.29, 9.45 і 14.44, відповідно в 7.05, 10.32 і 15.23 в Урожайній.

2. З Сімферополя: Електрички Сімферополь - Джанкой в 8.40 відправляються з столиці Криму, в 10.00 в Урожайній. Сімферополь - Новоолексіївка відправившись в 5.23, 6.30, 11.15, 12.37, 14.16 з Сімферополя прибувають в Урожайну в 6.49, 7.51, 12.41, 14.30 і 15.48.

3. З Урожайної: одразу на станції є зупинки для маршруток (їх дві, тому потрібно питати, де зупиняється маршрутка на Побєдіно). Маршрутка до Побєдіно відправляється з Урожайної приблизно в 11.00, 13.00, 15.00 (час приблизний, бо маршрутки чекають на прибуття електричок). Калініно майже передостання зупинка.

Ще одна можлива проблема при поїздці на матч - вибратись з села після гри, оскільки остання маршрутка до Урожайної виїжджає з Калініно приблизно в 17:00, після цього часу лише попутки або автобус команди. Електричок з Урожайної до Джанкоя і Сімферополя у вечірній час в принципі вистачає.

c. Калініно:
Регіон: Красногвардійський район, АР Крим
Засноване: 1925 рік
Попередні назви: Калініндорф
Населення: 1031
Кількість дворів: 417
Площа: 0,807 км кв
Густота населення: 1277 осіб/км кв
Футбольні клуби: Фенікс-Іллічівець
Від редакції: Село Калініно - такий самий населений пункт, як і сотні подібних сіл нашої країни, досить далеко від транспортних шляхів, з усіма відповідними атрибутами сільського життя. Найбільшою гордістю Калініно по праву можна назвати футбольний клуб, який вже пробився до Першої ліги. Крім дитячої футбольної школи тут можна знайти ще гурток художньої культури. Музей клубу "Фенікс-Іллічівець" спокійно вміщується в одній кімнаті, тому варто правильно спланувати свій вільний час, щоб було чим зайнятись при поїздці на гру в цей далеко не курортний район Криму.

Однак, варто відзначити, що кожен населений пункт має свою історію. Село Калініно було засновано в 1925 році переселенцями з київської області. За ініціативи єврейської общини поселення в 30-х роках було переіменовано на Калініндорф. Колгоспи давали досить хороший врожай, більшість продукції збувалась в Джанкої, тому навіть в 33-му селяни могли прогодувати своїх рідних. В роки війни жителі Калініно приймали участь в обороні Севастополя, деякі з них отримали звання Героїв СРСР посмертно. За радянських часів до колгоспу ім. М.І. Калініна було приєднано менші колгоспи з сусідніх сіл, а за часів незалежності сільськогосподарський кооператив ім. Калініна було реорганізовано в Агроцех №49 ВАТ "МКМ ім. Ілліча". Саме завдяки тому, що агроцех є одним з провідних хазяйств Криму спонсорам вдається утримувати футбольну команду пристойного рівня в такому маленькому населеному пункті.

Цікаві куточки села:
Майдан Незалежності Пішохідний міст Ляльковий театр
Пам'ятник загиблим у ВВВ
Музей Фенікса
Будинок культури