Таврія - Іллічівець 3:3 (14.03.2010) Прем’єр-ліга. Тур 20
17 березня 2010
Ось футбольна весна дісталася і до Сімферополя. Те, що фанати скучили за домашніми матчами, відчувалося вже на початку тижня. І ось нарешті настав день матчу. На секторі багато знайомих облич, всі раді один одного бачити після зимової сплячки. З перших хвилин шиза пішла на ура! Заряди йшли голосно і злагоджено, все було чітко та красиво. Але гра сімферопольської команди залишала бажати кращого, бо вже на 12 хвилині гості вели в рахунку 0:2. До кінця першого тайму шиза почала йти на спад. У другому таймі було все набагато веселіше: яскравий футбол з купою моментів, заряди «don't stop», і, нарешті, таврійці не тільки змогли зрівняти рахунок, але й вийти вперед, шкода, звичайно, що господарям так і не вдалося втримати переможний рахунок у цьому матчі. Ще хотілося б відзначити гарний слем після забитих м'ячів, у якому брав участь майже весь сектор. До матчу було підготовлено банер «Никого не бояться, никогда не сдаваться», а також свій новий банер продемонструвала фірма «Sound group».

Гостей в першому таймі було всього двоє,а в другому вони збільшили свою присутність до десяти.Гості особливим нічим не відмітились.