Новий сайт магазину UA Shop
01 квітня 2010
Магазин UA Shop з радістю представляє вам свій новий сайт. Все, що ви на ньому знайдете, його творці з успіхом робили для вас протягом його недовгої історії.

Відмінна якість і прийнятність цінової політики, здається, припали вам до душі, про що свідчить наша географія, яка охоплює футбольні та навколофутбольні простори України, Росії, Білорусі, Молдови та Казахстану. І це далеко не межа. Замовлення до виконання, магазин приймає тепер з будь-якої країни світу. Якщо ж ви не знайдете вид послуг, що вас цікавить, це аж ніяк не означає, що UA Shop не може цього зробити. Зв'яжіться з адміністрацією магазину, і вона обов'язково допоможе вам, адже немає нічого неможливого.

Звертаємо вашу увагу на те, що ті зразки, на яких немає цін, НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ, і виконують лише роль галереї прикладів роботи. Ті ж, де цінник є, доступні до вільного продажу. Для замовлення, будь-яких питань, пов'язаних з виробництвом та його нюансами, зв'яжіться з одним з адміністраторів UA Shop, чиї контакти ви знайдете у відповідному розділі.

Виготовлення індивідуальних шарфів, прапорів і банерів. А так само футболки, толстовки, сорочки-поло, кофти-ніндзя, шапки, маски, значки, брелоки, нашивки, сувенірна продукція і багато, багато іншого. Професійний дизайнер допоможе вам підготувати ваш макет або намалює його заново. Краща піротехніка з Польщі, Росії та України. Барабани, мегафони, серпантини стрічки, повітряні кулі, все, що вам необхідно для перфомансу улюбленої команди ви знайдете в UA Shop. Ласкаво просимо на сайт www.uastuff.com!