Металіст - Таврія 1:1 (03.04.2010) Прем’єр-ліга. Тур 23
09 квітня 2010
На цьому матчі 12 та 13 сектори вирішили зробити шоу із великих та малих прапорців, крім того на гру був виготовлений банер пам'яті жертв теракту у Москві, та планувалось 10-ти хвилинне мовчання, але на 4-й хвилині було призначено пенальті у ворота Тавріі, після голу як вишка 13-ого не намагалась вгамувати людей щоб всеж-таки помовчати, всеодно вишка 11-го почала заряджати, ну і почалась шиза... В хід пішли маленькі та великі прапори,виглядало, як кажуть зі сторони, дивовижно. На 11-му секторі було піднято текстовки "Левко Решко. Біомеханічні помилки. Національного Футболу" (Про лінійного суддю який допустив помилку в матчі Динамо - Металіст) і перекличка з південою трибуною в підтримку Марко Девіча. Було також декілька димів на початку гри, та один фаєр. В цілому перфоманс вийшов доволі добре...

Щодо 30-го сектора, то там було також виготовлено банер в пам'ять жертв теракту. Були теж прапорці, та 3 розтяга...

Гості прибули у складі 20-25 чоловік, 3 банери, голий торс, заряджали за всю хурму ;)