Україна - Литва 4:0 (25.05.2010) Товариська зустріч
27 травня 2010
Як би це комусь не подобалось, але наставник Металіста таки став рульовим Збірної країни і цілком логічно, що перший матч під його керівництвом пройшов саме у Харкові. Оскільки матч носив товариський характер і відбувалося дійство в будній день, то особливого ажіотажу з квитками не очікувалосm. Так само, як і приїзду численних груп ультри з усієї України.

Так воно і вийшло - усі охочі могли спокійно взяти квиток на матч прямо перед грою. Приїжджа делегація була дуже нечисленною. Лицьовики приїжджих прикрасили паркан, крім того деякі гості не обтяжували себе проносом і вивішуванням банерів.

"Велике спасибі харківській торсиді" © комментатор. Комусь це ріже слух або викликає посмішку, але реально весь звук робила та маса, яка заповнює сектор на домашніх іграх МХ. Всі заряди були в основному реміксами з заміною Металіста на Україну. Сумно, але так воно і є. В принципі, як для підтримки, це краще ніж нічого, але запущений ЮК заряд Бешикташа під кінець матчу - це, м'яко кажучи, не в тему. Так само як і заряди російською та англійською. Пісні теж не пішли, як того хотілося б, тому що більшість присутніх банально не знала слів. Ось тут і могла зіграти свою позитивну роль приїжджих з Заходу країни, якби вони приїхали гарною кількістю. З позитивних моментів варто відзначити перекличку "Слава Україні - Героям Слава" через все поле від Північної трибуни до Південної. Також, цілком прогнозовано, місцева публіка максимально голосно підтримувала тренера команди, Девіча і Олійника. Вони грають за збірну і їх люблять в Харкові. Додати нічого.

Після перших голів на секторі врізнобій палили піротехніку, а піроманом внизу сектора зацікавилися хлопці з органів. Після матчу вони власне і зробили спробу поспілкуватися більш щільно. Також з елементів перфомансу присутні могли споглядати на 11-му секторі банер, з поздоровленням тренеру від ЮК з дебютом у збірній. Але з орфографією у авторів банера, як виявилося, не ідеально. Крім того на матчі вперемішку можна було помітити рози МХ та України. Агітація, спрямована на відсутність клубних кольорів спрацювала частково. Частина віражу все-таки живе без Інтернету або їхала на матч МХ. Але, результат є, звичайно, роз рази в три більше. Далеко не ідеально, але чекали гіршого.

На закінчення хочу сказати всім, незалежно від міста, коли грає збірна, то вас не повинно турбувати в якому місті і на якому стадіоні. Поки всі будуть пускати пизирі, що "там не цікаво, а там місцеві погані, а там вороже місто", то підтримка на цьому рівні і залишиться. Якщо хочете змінити щось на краще, то почніть з себе, а не поливайте брудом інших. Як би не банально це звучало...

Cектори України