Тоталізатор. Чемпіонат України
08 липня 2010
Перед Чемпіонатом світу ініціативна група юзерів вирішила провести Тоталізатор на сторінках форуму і практика показала, що користувачі порталу досить таки серйозно цікавляться прогнозуванням футбольних матчів. Тому було б зовсіма нелогічно обійти стороною прогнозування чемпіонату України, який розпочнеться вже завтра.

Правила участі в Тоталізаторі:

1. Участь в турнірі можна прийняти, маючи реєстрацію на форумі. Після другого туру, прогнози можуть ставити ті, хто встиг поставити в перших двох турах, в подальшому відповіді НОВИХ учасників (після 2 туру) прийматись не будуть!

2. У разі неподання прогнозу на тур учасник отримує 0 очок, але поточну кількість очок він зберігає. При бажанні потім він зможе продовжити участь у тоталізаторі.

3. Прийом прогнозів на результат гри припиняється з початком першого матчу туру. До цього часу дозволяється багаторазово змінювати свої прогнози

4. Прогнози після стартового свистка першого матчу туру слати/міняти не можна!

5. Форма заявки цілком проста:
Наприклад: 1 Тур
Динамо - Оболонь 0-0
Зоря - Кривбас 0-0
...

Нарахування очок:

Вгаданий рахунок матчу - 5 очок (Оболонь - Динамо 1-0, зіграли 1-0)
Вгаданий підсумок матчу - 3 очки (Оболонь - Динамо 3-0, зіграли 1-0)
Вгадана кількість забитих голів у тієї або іншої команди - 1 очко (рахується тільки у разі забитих м'ячів, При нульовому рахунку кількість вгаданих голів (у даному випадку жодного) не зараховується)
Нічого не вгадав - 0 очок (Оболонь - Динамо 0-1, а відіграли 1-0)

Призовий фонд:

Редакція всеукраїнського фанатського журналу Ультрас UA і адміністрація сайту sticker.org.ua вирішили приєднатись до тоталізатору в якості спонсорів і надають наступний призовий фонд:

ПЕРШЕ МІСЦЕ
- Ящик балонів Newton
- по примірнику всіх номерів журналу Ультрас UA станом на 01.06.2011
- 100 призових стікерів
ДРУГЕ МІСЦЕ
- по примірнику перших 3х номерів журналу Ультрас UA + сюрприз
- 70 призових стікерів
ТРЕТЄ МІСЦЕ
- по примірнику перших 2х номерів журналу Ультрас UA + сюрприз
- 40 призових стікерів


Можливі доповнення до даних правил будуть публікуватись на форумі, обговорення також здійснюються у відповідній гілці. Адміністрація сайту запрошує спонсорів для розширення призового фонду і гарантує належну інформаційну підтримку і рекламу.