Зоря - Арсенал 0:2 (18.07.2010) Прем’єр-ліга. Тур 2
20 липня 2010
Після сухої першої домашньої гри в звітному матчі від луганчан чекали тільки перемоги. Але, як то кажуть, не судилося. Знову хочеться переказати вітання на адресу Прем’єр-ліги за незрозуміле, з урахуванням погодних умов, рішення про початок матчу. Все-таки 16:00 - це рано. Спекотно було не тільки гравцям, які разів десять під час матчу ходили на колективний водопій, але і фанам на трибунах.

Перед матчем було вирішено спробувати організувати фан-марш, і як для першого разу враження залишились досить непогані. Не дивлячись на наявні недоліки, все виглядало досить гідно.

На місці лицьового банеру весь матч провисів текстовик з написом «ВЕРНОСТЬ» та зображенням старого герба клубу. Таким чином було вирішено виказати ставлення до того дива, що клуб називає новою емблемою. В порівнянні з попереднім матчем дещо побільшала кількість розтягів та маленьких прапорів. Єдине що поки засмучує, це те, що кількість прапорів перебільшує кількість людей на секторі. Шизіти, незважаючи на величезну кількість закупленої води було важкувато, добре вдавалися мабуть тільки заряди з повторами.

Гостей з Києва на матчі знайдено не було.

Cектор Зорі