Україна - Нідерланди 1:1 (11.08.2010) Товариська зустріч
13 серпня 2010
Незважаючи на те, що перед грою делегати ФФУ попросили зняти вишку для споукмена, а крім того Донбас-арена завжди славилась суворими правилами проходу на стадіон, матч збірної проти віце-чемпіонів світу пройшов досить таки успішно. Цього разу обшукували лише стюарди (акаби мабуть зустрічають тільки гостей), тому шмон був поверхневий і палки-телескопи-піро пронести "дозволялося" Хоча й тут не обійшлося без ідіотизму - на сектор не пропускали символіку в червоно-чорних кольорах, причому аргументація заборони була напрочуд тупою "это флаг УПА", "эти цвета являются разжиганием межнациональной розни" і найсмачніше "а у вас тут тризубец нарисован" (???!!!)

Із візуалки, як на такий маленький сектор, все було досить непогано: з десяток прапорів, всі на розах (клубних помічено не було), банери Донецька, Полтави, Кіровограда, Харкова, Львова, Скадовська, Черкас, Запоріжжя. В другому таймі хлопці розтягнули текстовик "Натуралізації - ні!". Після забитого голу запалили піротехніку. В принципі і все.

По шизі: майже весь перший тайм - повний УГ, кузьма на Донбас-арені дуже інертна, тому переклички з ними виявилися марнуванням часу (а вони з ініціативи споукмена зайняли чи не половину тайму), заряди прості та одноманітні. Нормальних нон-стопів не було, виконали лише пару пісень, та й то тому, що комусь увірвався терпець і зарядили їх з глибини сектору. Коротше перший тайм в актив занести не можна.

Зате тайм другий все компенсував: заряди пішли нон-стоп, причому доволі різноманітні, трималися непогано, пісні теж гарно пішли (особливо "Червона рута", "Ой на горі та й женці жнуть" та гімн). Жаль лише, що півсектору погано знали слова деяких пісень і піключалися лише на приспівах (хлопці, вчіть українських пісень), але й так виходило на четвірочку. Без глуму також не обійшлося "покажи фанатам сиськи", "при пожаре звоните 01" і хлопці зі своїм "циганом" повеселили.

Після матчу команда підійшла та подякувала за підтримку... Коротше кажучи, все вийшло непогано, хоча могло бути й краще. Всім, хто приїхав "респект та уважуха".

ЗІ. У голандців на фан-секторі було чоловік 7-8 туристів-пенсіонерів, які розгорнули три банери, зміст яких з’ясувати не вдалося, оскільки знавців голандської у не виявилося

Cектор України