Металіст - Кривбас 3:4 (22.08.2010) Прем'єр-ліга. Тур 7
23 серпня 2010
Після матчів з Дніпром та Омонією на виїзді, вдома харків'яни приймали дружній клуб з Кривого Рогу. Перед цим матчем харківські вболівальники обговорювали одразу дві резонансні події : -9 очок і відставку Маркевича з посту головного тренера збірної України... Без реакції вони залишитись не могли, тому перед грою харків'яни провели марш протесту проти Суркіса, та акцію в підтримку Маркевича.

Спочатку матчу харківська ультра зробила дружній текстовик "Не зупиняйтеся на досягнутому. Разом ми сила!" та над текстовиком емблема Кривбасу. Господарі зробили удар на великі прапори, хоч їх було небагато, але внизу сектора вони виглядали чудово. На центральній трибуні на початку матчу був текстовик "Бай-Бай Гриша!" цю фразу сказав в інтерв'ю президент "Металіста". Крім нього були й інші текстівки в підтримку Маркевича і проти Суркіса ("Суркис уйди в отставку" та "Маркевич, БРАВО!" ).

Стартовий супорт господарів дуже таки потішив (судячи по звуку з центрального сектора) не зважаючи на те, що за декілька хвилин до гри віраж був майже порожнім. В середені тайму з Півночі пішов нон-стоп "Суркіс - хуйло!" та червоні картки. Дуже потужно, і навіть кузьмічи підтримали цей заряд, на полі ж перший тайм завершився боєвою нічиєю 2:2.

Другий тайм на фан-віражі було розтягнуто текстовики - "ГЕТЬ БРУДНІ МАСОНСЬКІ ЛАПИ ВІД МЕТАЛІСТА ТА КАРПАТ", та ще одного, російською: "СУРКИС, БУДЬ ТЫ ПРОКЛЯТ!" Далі.. Далі "Кривбас" забиває два голи, й з віражу харків'ян гучно лунає "Давай играЙ" та "Нам пох*ю", після цього звук іде на спад...

Варто відмітити ще "Южную группу", вона також на цей матч підготувала текстовик в підтримку Маркевича. На їх секторі були двуручники та прапори.

Фанати з Кривого Рогу приїхали у складі 40-50 чоловік, 3 банери. Чутно їх було лише два рази, перед матчем, та коли розпочинався другий тайм.