Україна - Чилі 2:1 (07.09.2010) Товариська зустріч
08 вересня 2010
Досить дивним виглядало рішення ФФУ провести товариський матч в з Чилі саме в Києві, оскільки якого б рівня не був матч - це головна команда країни, тому повинен бути повний стадіон. Ще дивніше виглядала цінова політика "від 50 грн", оскільки це відштовхнуло багатьох футбольних вболівальників від походу на стадіон цього вечора. В день матчу пройшов Марш проти сучасного футболу, організований ВО Свобода. Організатори цього дійства забезпечили безкоштовним транспортом активістів з багатьох міст, як би не це - на секторі було б взагалі сумно.

По ідеї організацією підтримки, квитків, проносу атрибутики на стадіоні мали б займатись господарі стадіону, як і було раніше в Києві, але зараз ситуація зовсім інша, біло-синіх київських фанатів на секторі було значно менше ніж на рядових домашках в чемпіонаті. І це не означає, що людям байдужа збірна, ні, пройшовши лише кілька секторів щоб зробити фотографії я зустрів кілька десятків активу киян, які просто сиділи і дивились матч, багато таких же людей лишились в пабі біля стадіону. І зробити щось з цією психологією найближчим часом нереально, якщо бажання шизіти за клуб є, а за збірну нема - тут людей ніякими аргументами на сектор не затащити.

Шмон при вході на стадіон легший ніж зазвичай, банерна лінія на рівні, а от склад на секторі залишає бажати кращого. Крім самих киян на секторі були помічені представники Тернополя, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Донецька, Полтави, Скадовська, Івано-Франківська, Бердичева, Запоріжжя, Коростеня. На секторі фан-клубу чомусь опинились сімферопольці, але в перерві вони перемістили свій банер до секторів під табло. Звук відповідний і настрій також, часте повторення одних і тих самих зарядів, починав підтримку кожен бажаючий. Переклички, пісні... так все це було, але було якось блідо і без емоцій, виконання Гімну на початку матчу взагалі найгірше, яке тільки можна собі уявити. Після голу українців запалюється вроцлав і одразу прибігають темні сили стадіону, за якими вже закріпилась назва "самбісти". Починаються наїзди і спроби шмону рюкзаків у тих, хто стояв поруч. Хто їм давав таке право взагалі незрозуміло, та все ж конфлікт закінчився лише словесною перепалкою.

В другому таймі на 20-й сектор прийшли фанати київського ЦСКА. Вже рік, як нема їхнього клубу, і такі акції на збірній по суті єдине, чим вони можуть вплинути на ситуацію. Було розгорнуто банер "One life - one team", а після цього при спробі розгорнути текстовик "Поверніть нам ЦСКА!" на сектор увірвались самбісти і начальник СБ стадіону забрав текстівку з собою... Від армійців був і голий торс і заряди в підтримку ЦСКА, які вони чергували з зарядами збірної.

Чоловік 5 на різних секторах не приховували, що вони підтримують збірну Чилі, але якоїсь підтримки команді вони не виявляли.

Cектори УкраїниCектор Чилі