Україна - Італія 0:2 (29.03.2011) Товариська зустріч
31 березня 2011
В цей вечір стадіон Динамо таки зібрав повні трибуни, але навряд це було б можливим, якби всі присутні заплатили повну вартість квитка. Не було б і такої ганьби на фанатських секторах, де всі займались чим завгодно, але не підтримкою національної збірної. Відчуття вседозволеності і безкарності підбурювало деякі голови на такі вчинки, які в наш час ні на яку голову не налазять. Та й алкоголь робить свою справу - шкода, що не всі "гості" доїхали до столиці в тверезому стані. На секторі були помічені представники Вінниці, Тернополя, Кременчука, Запоріжжя, Львова, Дніпропетровська, Полтави, Одеси, Ужгорода, Білої Церкви, Черкас, Сімферополя, хоча навряд це повний перелік.

Крім банерів міст на решітці висів банер "Свободу патріотам!", холодноярський тризуб і банер "Перунова рать". Звук на секторі просто жахливий, контингент теж не ахті. Досі народ не може навчитись слухати музику під час виконання гімну, постійно поспішаючи. Загалом матч нагадував повернення в кінець 90-х, коли селітру палили по черзі одну за одною, а малювали текстовки на простирадлах. Текстовку "Свободу патріотам" кияни так і не дозволили нормально розтягнути її власникам через жахливу якість виконання цього творіння. Піротехніка таки трохи розворушила сектор, але запалу не вистачило надовго.

На жаль для деяких людей особисті амбіції важливіші за підтримку збірної і репутацію власного двіжу, в перерві прямо на секторі відбулась спроба забрати банер у запоріжців, спроба виявилась невдалою, тому банер забрали вже за межами стадіону. Чиїх це рук справа поки з’ясувати так і не вдалося, але не зважаючи на те, вспливе це полотно десь чи ні, тепер вже важко буде уявити, щоб поряд на секторі висіли банери Вінниці і Тернополя, Одеси і Києва, Полтави і Запоріжжя, бо при цьому кожен буде думати "а раптом опонентам щось в голову стукне".

Другий тайм розпочався ще провальніше ніж перший. Кілька ідіотів (а інакше їх важко назвати) зірвали з кузьми матчеву розу і кинули її на доріжки, після цього розірвали таку ж матчеву розу навпіл і почали палити італійську частину, вистрибнувши на доріжки і розмахуючи нею над головою. При наближенні стюарда хлопці тікали назад на сектор, а потім вилазили знову. Це супроводжувалось петардами, спробами відібрати у стюарда відро і купою нецензурних жестів. Коли дійшло до виламування сидінь, старші кияни вирішили провчити розбишак (чи то провакаторів), погнавши їх з сектора разом зі стюардом, який попався під руку.

Кінцівка матчу проходила вже зовсім без настрою, після 80-ї хвилини кузьма почала покидати трибуни, та навіть на напівпорожньому стадіоні сектор практично не було чути.

Cектори України