Скала - Миколаїв 0:1 (23.04.2011) Друга ліга (А). Тур 16
27 квітня 2011
Цей рік для стриян святковий: Скалі виповнюється 100 років. Детальніше про історію клубу поговоримо згодом. Хочеться сказати декілька слів про перший домашній матч в цьому році. Ще за тиждень до матчу відбулась зустріч стрийків з керівництвом клубу. Було обговорено деякі важливі питання, зокрема присутності міліції на секторі. Зі сторони фанатів була гарантована відсутність поганих наслідків після будь-яких активних дій, а зі сторони керівництва - адекватна реакція з боку правоохоронців.

Перед матчем відбувся прохід по місту, в якому взяза участь досить значна кількість людей. Гучно лунали заряди на вузьких вулицях, було спалено багато димів, кілька фаєрів і один вогнегасник. Дуже порадував момент, коли на двох протилежних кінцях пристадіонної вулиці з'явився клубний автобус, що додало запалу, і футболісти під ще голосніші заряди в'їхали на стадіон.

На вихід команди було розтягнуто полотно (6x10) із зображенням фаната, який тримає в руках герб клубу, на фоні віражу та міста. Це символізує повернення місту рідного клуба, а клубу - традиційних кольорів, що відбулося завдяки активності фанів. Це наша перша серйозна робота, тому, незважаючи на певні недоліки (не видно років під малюнком, малий кут нахилу, фаєра вдень) автори роботи нею задоволені. Навіть воротар Скали, крім подяки за підтримку, похвалив полотно. Все заплановане чуть було не зірвалося через сірих, але в останній момент вдалося переконати їх, що "нам можна", і вони цілий матч сиділи тихенько. Весь матч стрийки гнали команду вперед, і навіть пропущений на останніх хвилинах гол не засмутив. Видно, що гравці грають з бажанням, і є надія, що в наступному сезоні будуть боротись за найвищі місця. Після матчу вони вже традиційно підійшли до сектору і кожному дали "п'ять".

Також варто сказати, що в другому таймі фанати висловили подяку президенту клубу Миколі Кмітю, який багато в чому пішов фанам назустріч.

Гостей на матчі було чотири особи, яких команда забрала після матчу на автобусі.