Шахтар - Динамо 1:3 (05.07.2011) Суперкубок України
07 липня 2011
Матч посеред буднього дня залишав багатьох людей без шансів подивитись гру на власні очі, але все ж стадіон в Полтаві був переповненим. Фанатів Шахтаря було більше на порядок, донецький клуб давно вже проводить купу різних заходів для наповнення трибун своїми кольорами, київський клуб викупив лише 2000 квитків, і левову долю було реалізовано серед київських ультрас.

Міліція на вході спрацювала не дуже професійно, влаштувавши сильну давку практично на всіх воротах. На вході в 21-22 сектори вони намагались записувати всіх на камери, кожен повинен був в об’єктив сказати свої ПІБ, але це займало дуже багато часу, і коли натовп почав просто проривати кордони, запуск людей пішов вже без цих "приколів".

Сектор киян зібрався добротний, та і настрій був чудовий - команда досить швидко забила. Була хвилина мовчання для загиблого Андрія "Зони" і банер від дніпрян, а так в принципі більше і нічого цікавого - звуковий супорт на стільки, наскільки дозволяли сили. Після третього голу запалено один вроцлав - це і все, чим відмітились кияни в плані піротехніки. Але головні події все ж розгортались на полі, і там кияни були неперевершені. Були видно неозбороєним оком, що динамівцям справді потрібна ця перемога. Після гри сектор киян ще досить довго тримали на трибунах, на поїзди багатьом довелось летіти стрімголов.

Сектори Шахтаря прикрашали маленькі прапорці, сектор ультрас мали свої прапори, трішки більше. Весь матч номінальні господарі використовували піротехніку, але складалось відчуття, що це все - справа рук однієї людини, яка притащила цілий рюкзак піротехніки, і по черзі спалювала то дим, то стробоскоп, роздаючи свої запаси сусідам. Після третього голу у ворота Шахтаря донецька кузьма почала стрімко покидати трибуни, тому на церемонію нагородження лишились лише донецькі ультрас.

Cектори ШахтаряCектори Динамо