Металург Д - Шахтар 0:2 (16.07.2011) Прем'єр-ліга. Тур 2
19 липня 2011
У день дербі в Донецьку стояла нестерпна спека, часом температура піднімалася до 42-х градусів за Цельсієм. І хоч матч був призначений на 19:00, комфортно себе відчути вдалося тільки з початком другого тайму. Можливо, це і стало причиною того, що на невеликому п'ятитисячний стадіоні було досить багато вільних місць. Донецька публіка, що забиває до відмови "Донбас Арену", не знайшла в собі сили проїхати пару зупинок до арени "Металурга".

На вихід команд, 28-м сектором був приготований невеликий перфоманс. Одягшись в сині та білі футболки, вони вишикувалися в певній послідовності, утворивши на 2 сектори дві букви: "МД". В принципі, для першого разу досить непогано. Однак людей на 27-му секторі все ж таки не вистачило. Ближче до кінця гри трохи попалили піро. На жаль, "Металург" у дні дербі рідко дає привід відзначити забитий гол піротехнікою, тому доводиться палити, без приводу.

На "альтернативному" секторі фанатів "Металурга" зібралося близько 15 чоловік. Непоганий звук, як для такої кількості, був, в основному, на початку і в кінці гри. Крім "стандартних" зарядів була і невелика кількість глумливий. Як, наприклад: "Сколько стоит твоя пицца?", адресований хлопцю, який раніше стояв разом з усіма на секторі, а зараз, мабуть, вирішив податися у торгівлю, продаючи піццу і гамбургери на стадіоні.

Гостьовий сектор, що не дивно, був забитий повністю. Прапори, голий торс, нормальний звук - одним словом, дуже непогано, як для "виїзної" гри. Варто сказати, що практично всі фани Шахтаря були в чорних футболках, а ставши по торсу викорстовували їх на зразок модулів.

Cектори МеталургаCектори Шахтаря