Прем’єра фільму "Останній аргумент"
22 липня 2011
Вчора відбулась прем’єра документального фільму від фанатів київського Динамо. За останній місяць вдалось дуже неслабо підігріти інтерес до стрічки, нереальні тисячі переглядів трейлеру, новини на всій найбільших порталах, навіть згадки на телебаченні. Тож квитки розлетілись просто моментально. В 400-місному залі не було де яблуку впасти. Були і поважні гості типу Дмитра Джулая, і журналісти, і хлопці з Динамо-2 повним складом, разом з тренерським штабом на чолі з Гусіним і Кардашем.

Перед початком сеансу динамівскі золотніки отримали пам’ятні рози і було презентовано новий лицьовий банер. А далі було саме дійство. По собі скажу, що фільм треба дивитись в кінотеатрі, коли не ти один ржеш з того кумедного мента, і з Мілевського в одному халаті, який щойно вийшов з душу, а з цього регоче весь зал. Загалом все пройшло на найвищому рівні... і чесно кажучи я б сходив ще раз. Найближчим часом пройде прем’єра фільму в Дніпропетровську, а решта бажаючих зможуть придбати DVD, які надійдуть в продаж через певний час. І так:


Останній аргумент. Документальний фільм, що розповідає як змінився футбол і все, що його оточує, під впливом часу та грошей. У фільмі беруть участь авторитетні представники найбільших фанатських угруповань України - Динамо, Дніпра, Карпат та Шахтаря, футболісти і тренери київського Динамо, а також віце-президент федерації футболу України і представник міліції. Учасники фільму обговорюють проблеми, що хвилюють всіх їх - засилля легіонерів в українському футболі, проблеми натуралізації гравців, а також наслідки зростаючої комерціалізації футболу. Події на трибунах і поза ними, відданість своєму клубу, думки про наближення чемпіонату Євро 2012, ставлення до міліції та офіційних структур - всі ці теми висвітлені у фільмі тими, без кого ця гра неможлива. Глядачам надається можливість не тільки почути правду від першої особи, але й побачити рідкісні документальні кадри. Сучасний футбол - добро чи зло - ось основна лінія цієї стрічки.Фото з прем’єри