Металург Д - Динамо 0:0 (30.07.2011) Прем'єр-ліга. Тур 4
03 серпня 2011
Волею жереба, перші домашні ігри "Металург" зіграв з найсильнішими клубами України. Зазвичай, такі матчі характеризуються непоганим напливом нових облич, з'являється можливість побачити на секторі того, з ким була загублена зв'язок ще дуже давно. Не став винятком і матч з київським Динамо.

Замість традиційних 15 осіб на 25 секторі стояло трохи більше 20-ти. Хотілося б, щоб ця цифра зростала з кожним матчем, однак, дотримуючись досвіду минулих років, навряд чи варто цього очікувати. Розігріваючись перед матчем, деякі настільки "перегрілися", що насилу пройшли на стадіон. Під час же самого матчу, відчувши абсолютну пасивність "блакитних сорочок", в сторону футбольного поля понеслися найрізноманітніші нецензурні заряди. Можна було почути назву всіх статевих органів, які тільки існують.

Одним словом, алкоголізм продовжує залишатися головною проблемою на 25 секторі. Проблемою ж секторів за воротами, мабуть, залишається зникнення людей з цих самих секторів після першого тайму. Всі грати та огорожі навколо трибуни просто виламуються і всі йдуть по своїх справах.

Сезон відпусток в самому розпалі, тому, на жаль, багато киян віддали перевагу відпочинку на морях замість поїздки до Донецька. До того ж дістати квитки до Донецька в п’ятницю ввечері практично нереально, виїхати додому після матчу ще складніше, тому виїзд виливався в чималеньку копієчку.

Донецькі міліціянти схоже начитались київських звітів про Олександрію і вирішили виправити недопрацювання своїх колег - безкоштовний вхід на стадіон, при цьому кожному видавали квиток на пам’ять, на сектор принесли кілька 10-літрових бутлів з питною водою. Багато ментів просили стікери, бо вони їх колекціонують. При цьому шмон був дуже солідним, пронести піро було б дуже і дуже проблематично, але ніхто з гостей не збирався цього робити. По дорозі назад один з ментів зізнався, що їх спеціально готували до цього матчу бо "страшніших за фанатів Динамо в країні нема". В рейтинг "найнебезпечніших" також потрапили Дніпро і Металіст, але до киян їм ого-го... Такий от у біло-синіх імідж.

Склад на гостьовому секторі був далеким від оптимального. Заряди рідко і недовго, хоча в другому таймі все ж підтримка пішла трохи краще. Банерна лінія - як завжди на рівні. Одним словом яка гра - така і підтримка...

Cектори МеталургаCектор Динамо