Рубін - Динамо 2:1 (03.08.2011) Ліга Чемпіонів. КР3
06 серпня 2011
Багато хто з киян очікував на інший жереб, щоб пробити виїзд до однієї з європейських країн, але отримали багато в чому несприятливий варіант – і суперник сильний, і виїзд цей вже дехто пробивав у листопаді 2009-го (тим більше, особливо дивитись у Казані нічого), і по ціні не набагато дешевший (а то й дорожчий) за виїзд до Західної Європи. Тому народу в Казань вибралось зовсім небагато.

Біля стадіо на площі кияни запалили пару фаєрів та три стробоскопи, фани «Рубіна», які йшли маршем кількістю близько 100 чоловік, тільки здаля подивились на гостей, інші ж фани підходили і просили сфотографуватись з нами.

Прохід на сектор був досить спокійним, попросили розгорнути банери, трохи поміркували над словами «ultras on tour», але обійшлися без перекладача, навіщось сфоткали банери та обережно склавши їх, дозволили пронести. Особистого шмону майже не було. Повісити банери фактично не було куди, вдалося це зробити лише на запасні ворота, які стояли упритул до огорожі сектору. Банер з князем Святославом пронести не дозволили з-за певних символів. Всього на секторі було лише близько 70 чоловік, десь половина з яких приїхала з інших міст Росії. Заряди, особливо короткі, звучали у нас досить непогано навіть з такою кількістю, луною відбиваючись від даху трибуни та змушуючи свистіти або заряджати «Казань» у відповідь решту стадіону. Щоправда, все це стосується першого тайму та початку другого. Чим далі, тим менше було настрою, і під кінець матчу заряди майже припинилися. За такої ситуації на полі не було ніякого настрою палити піро, хоча пронести його на сектор проблеми не склало. Фаєр, що залишився, було спалено вже після матчу на тій-таки площі перед стадіоном.

Сектор активних фанів «Рубіну» знаходився за протилежними воротами, тому їх було чутно не сильно. На початку матчу на центральній трибуні було організовано модульне шоу з символом Ліги Чемпіонів і променями в кольорах Рубіну. Майже весь час на стадіоні звучали заряди «Казань» та «Рубін», в кінці матчу – «Молодці!». Про гру «Динамо», зрозуміло, нічого писати не хочеться, хоча після матчу Шовковський, Вукоєвич, Шевченко та Гусєв все ж підійшли ближче до гостьового сектору та поаплодували.

Марш Рубіну перед матчемCектори РубінуCектор Динамо