Динамо - Кривбас 1:0 (21.07.2011) Прем'єр-ліга. Тур 7
24 серпня 2011
Цей матч ще при складанні календаря був перенесений на грудень, але після вильоту з Ліги чемпіонів керівництво "Динамо" вирішило все ж зіграти його за графіком 7-го туру. Несподіване виникнення матчу у календарі за 5 днів, коли у багатьох вже були інші плани на цю неділю, та незвично пізній початок о 21:30 призвели до відносно малої кількості фанів (втім, як мінімум сектор кияни зібрали). Мабуть, ці фактори вплинули і на криворіжців, бо на гостьовому секторі їх було лише десь із десяток. Крім поодиноких вигуків, гостей практично не було чутно.

Досить цікаво на вході до стадіону було побачити працюючі фактично без збоїв турнікети, такого дуже давно на стадіоні "Динамо" не було. (Наступного дня вранці біля турнікетів почали монтувати якісь парканчики задля проходу вболівальників по одному на наступний матч з "Літексом").

У фанів "Динамо" були присутні невеличкі групки двох "фан-клубів" на 9-му та 11-му секторах, десь із десяток-другий людей на кожному із своїми банерами. На 9-му на початку другого тайму були прапори, розсереджені по сектору.

На секторах під табло вже звична банерна лінія, звук на досить високому рівні. Знову, як і на матчі з "Арсеналом", сектори 20-21 були оточені стюардами-"самбістами" - схоже, після останніх подій ця картина вже буде звичною. Втім, ніяких конфліктів та провокацій на цей раз не було.

На початку другого тайму після забитого голу фани трохи розслабились, почався глум, заряди стали рідшими та тихішими. Але на останні хвилин 15 всі знову зібралися і закінчили матч так само, як і починали - гучними зарядами нон-стоп.