Дніпро - Динамо 0:4 (28.08.2011) Прем’єр-ліга. Тур 8
31 серпня 2011
Поїздки до дружніх міст завжди мають якісь бонуси окрім власне футбольного матчу. Цього разу дніпряни влаштували одразу кілька турнірів і дружніх матчів з міні-футболу, була можливість і погуляти і гарно відпочити. Кожен знаходив собі компанію за інтересами.

На сам матч господарі нічого особливого не готували. Та й зібралось дніпрян менше, ніж ми звикли бачити. Стадіон теж не радував аншлагом. Що кинулось в очі - дуже великі проміжки між зарядами, та й звук був далеким від звичного рівня. З візуалки - прапори по периметру сектора і одна розтяжка з написом "Good night antifa scum". Втім навіть найвідданішим фанатам важко сприймати таку гру команди, яка з кожним матчем розчаровує все більше і більше.

Під кінець гри було дуже добре чутно заряд "Играй Днипро, играй, твою мать!". Після цього під сектором вистроївся ряд Беркуту. Мабуть боялись вибігу розлючених фанатів на поле.

Розраховувати, що клуб подасть заявку на приїзд гостей після останніх подій абсолютно не доводилось, тому дніпряни заздалегідь почали викупляти квитки для столичних фанатів. Втім СБ Дніпра вирішили все ж виділити гостьовий сектор, відповідно з потраплянням на стадіон у біло-синіх взагалі не було проблем, хіба що з барабаном виникли досить серйозні складнощі. Як я зрозумів, це взагалі був перший випадок, коли барабан пропустили на гостьовий сектор на Дніпро-Арені.

Гостьовий сектор дуже незручний в Дніпропетровську, особливо в плані розвісу банерів, та і в плані звуку теж - нижні ряди не чують, що заряджають верхні, заряджати навпаки - взагалі не варіант, бо весь звук іде на поле, і зверху лише видно, що в перших рядах хтось махає руками. Лише барабан і рятував.

Менти на секторі поводили себе досить бикувато, так, одного хлопця, який вирішив сходити до вітру, відмовились пускати назад на своє місце і почали пакувати, аргументуючи це тим, що у нього квиток на верхню частину сектора, а він пробував прориватись до своїх речей. Були й інші сутички, кількох хлопців просто пробували висмикнути з натовпу, але сектор миттєво підривався за своїх.

Що стосується звуку - дуже гарно йшли нон-стопи. Довго, емоційно, з настроєм, іноді хлопці навіть пробували зупинити барабанщика і почати щось нове, бо сам він відмовлявся зупинятись... Заряд "Киев - Днепр - алкоголь" переробили на "Киев - Днепр - тайский бокс". Як завжди буває на таких матчах, були і переклички фанатів обох команд, і спільне виконання (Червоної рути та Гімну). З візуалки на гостьовому - два невеличкі прапори з новою емблемою.

Найбільше ж емоцій за весь матч принесла звістка з Одеси, яка дозволила динамівцям вийти на перше місце в чемпіонаті.

Cектори ДніпраCектор Динамо