Чорноморець - Динамо 1:2 (18.09.2011) Прем’єр-ліга. Тур 10
21 вересня 2011
Такий очікуваний виїзд до Одеси цього разу обійшовся без серйозних особливих подій - були локальні накриви в місті, але це атрибут практично кожного бойового виїзду, тут вже як пощастить. На вокзалі менти прийняли практично всіх, хто приїхав вранішнім потягом, відвізши на пляж і... відпустили, без перевірки документів чи якихось інших бюрократичних штук.

Провівши на пляжі кілька годин, київський моб поступово збільшувався в кількості, і, зібравши більше півтори сотні чоловік, відправився гуляти містом. Як тільки кияни перекрили проїжджу частину, одразу ж намалювався десяток ментів, які супроводжували гостей аж до самого стадіону. Прийшовши під трибуни стадіо, кияни вирішили, що до матчу ще досить багато часу, тому було вирішено ще прогулятись Дерибасівською. Менти навіть не пробували заперечувати...

Тим часом вже почався запуск біло-синіх на сектор. На гостьовому 288 місць, киян на порядок більше. Менти обіцяють, що пустять від сили чоловік 350, решту запакують в автозаки і будуть тримати до кінця матчу. Квитки закінчились і на секторі стало вже дуже тісно, тим не менш всі намагались посунутись, щоб ніхто не залишився без футбольного видовища. Сиділи і на паркані за сектором, і на даху будиночка, що стоїть поряд з гостьовим. “Огненная шиза” продовжилась і тут, практично весь матч кияни на голому торсі, особливо слід відзначити 5-хвилинку, коли Динамо вийшло вперед. По команді сектор дістає уявну піротехніку, починає шипіти і закидувати нею поле, менти на бігових не розуміють що відбувається і явно панікують від характерного звуку і хрусту зламаних сидінь під ногами.

Одеські вболівальники розчарували і на стадіоні. Прапори проносять дівчата з дитячими візочками, при цьому прапори постійно випадають з рук і виглядає це все дуже незграбно. За 10 хвилин до початку матчу одеський сектор порожній, лише банери висять, потім став заповнюватись, але з гостьового візуально здавалось, що гостей все ж більше ніж чорно-синіх. На початку матчу одесити продемонстрували банер з написом "Боже, Черноморец храни!". Червоних футболок на секторі Чорноморця більше ніж роз. Судячи з негативних постів кузьми в динамівських блогах, по трансляції було чутно якісь образливі заряди в сторону киян, на стадіоні ж було чутно лише їх барабан. Ну і заряди Металіст-Спартак-Шахтер-чемпион! від кузьми одеської в черговий раз довели, що це був справжній матч ненависті!!! Також на секторі Чорноморця були звичні прапори, під кінець матчу запалено їдкий чорний дим.

Другий тайм кияни провели досить мляво, хлопчик на бігових доріжках не встигав приносити гостям воду і було дуже спекотно, видовищ вже ніяких не спостерігалось. Після фінального ж свистка велика частина футболістів подарувала свої футболки, а потім, коли киян вже почали випускати з сектора, кожен міг сфотографуватись з усіма гравцями на вибір, адже вони виходили до автобуса через той самий вихід, що і фанати.

Менти хотіли якнайшвидше здихатись від головного болю з столиці, тому навіть запропонували бюджетні квитки на потяги, правда всі і так не збирались довго лишатись в Одесі – вранці робота, навчання, і чергові 5 днів очікування до наступних вихідних.

Cектор ЧорноморцяCектор Динамо