Динамо - Зоря 6:1 (23.10.2011) Прем’єр-ліга. Тур 14
26 жовтня 2011
Приємний осінній вечір. Знову на столичному "затишному стадіоні" й не пахло аншлагом, а сектори 20-21, як завжди, заповнені й готові підтримувати динамівців.

Шиза виходила в першому таймі досить і досить непоганою. Настрій, як на секторах, так і на полі був веселим: динамівці забивали гол за голом, а з секторів ультрас жваво лунали пісні та заряди, від яких подекуди йшла луна над стадіоном. Протягом матчу змінилось кілька споукменів, кожен з яких вносив часточку свого вогню, щоб заводить все більш-і-більш біло-сині сектори.

Чим ближче до кінця матчу, тим шиза ставала більш запальною - і в кінці матчу був феєрично виконаний нон-стоп "DALE CAVESE". Хтось когось штовхнув - і почалась суміш танців зі слемом на 20 хвилин під свисток і барабан. Цей заряд не стих ні після голу у ворота динамівців, ні після фінального свистка. Навіть Горан Попов підійшовши до сектора почав танцювати, вже практично вся кузьма покинула стадіон, а фанати все співали і співали... З візуалки киянами використовувся один прапор з Святославом Хоробрим.

Гості запам"ятались хорошим звуком та непоганою візуалкою - білими футболками та чорно-білими прапорами. Не зважаючи на рахунок, луганчани підтримували свою команду весь матч. А в другому таймі майже всі стали "по торсу".