Арсенал - Ворскла 2:0 (10.12.2011) Прем’єр-ліга. Тур 20
12 грудня 2011
Це була остання домашка перед 10-літтям клубу, фанати вітали своїх улюбленців заздалегідь. На початок матчу каноніри хотіли приготувати цифру 10 з фаєрів, але всі сподівалися на систему "зірвав і горить" і не здогадалися перед м'ячиком перевірити схему дії фаєрів - вийшло печально. Як і належить в таких випадках, частина людей, після того як всі підпалили багатостраждальні "свічки", не зуміла знайти свої місця і вирішила тусуватися там де зручніше. Як підсумок - товста неоковирна одиниця і нулик у формі літери U.

На вихід команд на другий тайм фанати Арсеналу підготували банер з тортом і 10-ю свічками. На жаль не зовсім вгадали з кольорами і деякі написи не можна було побачити на стадіоні і складно розібрати на фото. В цілому шиза на 3 +. Деякі заряди йшли добре, деякі - не дуже. Часто заважали курсанти, які намагаючись допомогти взагалі заряджали своє щось. Людей на секторі до непристойності мало навіть для рівню Арсеналу.

Після матчу команда повним складом підійшла до сектору, футболісти кинули футболки, подякували за підтримку.

Виїзд у Київ став останнім «українським» матчем ворсклян у цьому році. Це була вже 33-я гра першої частини сезону… Для порівняння: у попередньому полтавчани провели всього 32. Команда і фанати разом з нею «наїлися» футболу. Мабуть тому останні матчі пройшли невиразно і не залишили приємних вражень. З іншого боку неминуча тримісячна перерва спонукала людей пробити столицю.

Розпочалося все ще у «Велмарті», де була розпродаж пластикових зоопаркових масок. Так у визній бригаді з’явилися парочка жирафів, зёбра, тигр, ричащий лев, кіт і міккі маус. Дорога якимсь особливим адочком відмічена не була. Вже у самому Києві воділа трохи заблукав, але в кінці-кінців вивернув туди, куди треба. Коло стадіону на гостей вже чекали поїздюки. Загалом назбиралося близько півсотні виїзних.

На початку ворскляни умудрилися втулити гол у свої ворота. Підтримка від цього тільки виграла і до другого пропущеного звучали гості вельми непогано. Після того, як «Арсенал» забив ще раз настала апатія. Частина полтавських малих навіть потулила на вокзал на передостанню тягу. 2й тайм на гостьовому пройшов практично без підтримки… Все так і закінчилося 2-0.

По завершенні кілька футболістів Ворскли понуро прийшли під гостьовий сектор і не словесно, а лиш виглядом своїм вибачилися за такий результат. «Повеселив» Величко. Спочатку він спробував закинути на сектор свої рукавички. З першого разу не вийшло – вони впали на сітку запасних воріт, що стояли під сектором. Він поліз їх діставати, заплутався і впав. З другої спроби все ж закинув. Кіперський светр «зайшов» з першого разу)

Cектор АрсеналуCектор Ворскли