Зоря - Динамо 0:0 (02.05.2012) Прем’єр-ліга. Тур 29
05 травня 2012
Виїзд до Луганська був одним з самих дальніх і самих складних для киян, відсутність потягів додому після матчу, дороговизна і відсутність залізничних квитків вплинули явно не в кращу сторону на кількість людей на виїзді. Тим не менш, на останньому виїзді сезону на гостьовому біло-синіх підтримувало більше 120 динамівських ультрас. Але перед цим був теплий прийом від луганчан - невеличка екскурсія містом з оглядинами нових графіті та футбольний поєдинок проти чорно-білих. Цього разу фанати Зорі виявились сильнішими за киян, перемігши з рахунком 3:1... а в серії післяматчевих пенальті команди сильнішого так і не виявили - 8:8. Не питайте де логіка в останній фразі, її просто нема).

На гостьовому секторі люди намагались відійти від тої нещадної спеки, яка стояла в місті цілий день. При цьому голосова підтримка була на належному рівні, як для такої кількості, банерна лінія також виглядала доволі симпатично. Заряди практично без перерв, але це не могло змусити футболістів згадати навіщо вони сюди приїхали. Постійні перепалки з місцевою кузьмою вже стали належним атрибутом кожного виїзду. Тут вболівальники всерйоз вважають, що якби не Дєнісов і його передачка, то люди б не знали правду про український футбол. А так Суркіс все купив(с).

Сектор Зорі справді виріс з приходом весни, і на топовий матч кількість людей перевалила за шість сотень. Всі на білому на початку матчу, всі по торсу в другій половині гри, хороший звук, прапори, розтяжки - все як має бути. На початку гри була також текстовка "Ткачев + Заря = история; Здоровья, Леонтий Иванович", футбольному адміністратору, який працює в луганському клубі ось вже 45 років і нещодавно переніс інсульт.

Команди вперто катали нічию, яка залишала Динамо без чемпіонства, але біло-сині якось і не сильно прагнули розмочити ворота суперника. Емоції на гостьовому в цей час були настільки сильні, що хтось з пересердя запалив вроцлав... але гра так і закінчилась. Після фінального свистка лише троє футболістів Динамо підійшли до сектора, решта швиденько звалила куди подалі. Гравці ж Зорі раділи разом з вболівальниками під святковий салют на честь такої знаменної події, вже на наступний день їх чекала поїздка до автосалону за обновками (цю інформацію вони навіть не приховували від свої фанів).

Дорога додому не обійшлась без пригод. Мабуть, лише у нас в країні можлива ситуація коли купа мотлоху лежить на залізничному полотні і це виводить з ладу цілий локомотив. На пересадку в Харкові 62 фанати Динамо запізнились на 3 години і підняли на вуха всіх робітників вокзалу, яким довелось затримувати найближчий потяг на Київ, аби лиш пошвидше здихатись агресивно налаштованих молодиків.

Cектор ЗоріCектор Динамо