Віддам сайт в хороші руки
06 листопада 2012
Вже більше 5 років сайт ULTRAS.ORG.UA є найбільшим українським фанатським ресурсом. І весь цей час адміном сайту була лише одна людина. Кожного тижня протягом п’яти років я витрачав по кілька годин на оновлення галереї, відео, розміщення новин, не кажучи вже про безсонні ночі, витрачені на розробку нових функцій, дизайнів і т.д. Коли все починалось це було просто розвагою і бажанням роздуплитись як же ж ці сайти роблять... І тоді я не уявляв до яких розмірів воно може розростись. Зараз я розумію, що робота, рідні і решта проблем вже не дозволяють мені регулярно витрачати ці години, я вже не можу оновлювати сайт оперативно, а фото з матчів, додані через тиждень, вже нікому не потрібні. Виходи з ситуації я бачу два:

1. Набрати команду небайдужих, яка буде оновлювати сайт, і кожна людина буде відповідати за якийсь розділ
2. Закрити сайт, якщо перший пункт не вдасться реалізувати.


Отже, всі бажаючі можуть зробити свій вклад в спільну справу, я покажу, розкажу, дам доступ і на перших порах буду слідкувати щоб все було ок. Зв’язок зі мною через приватні повідомлення на форумі (Dexter), або ж через сторінку вконтакті: http://vk.com/73dex

Кілька слів про форум - так вже склалось, що він живе окремим від сайту життям, модератори зараз дуже непогано справляються з своїми задачами і вже нема тих інтернет-війн, які були ще кілька років тому. Тим не менш, на форумі є проблеми з активацією нових користувачів. Через ту саму відсутність часу цим банально ніхто не займається вже більше року. Тому я бачу лише такий вихід: з даного моменту активація нових користувачів здійснюється лише на прохання вже існуючих користувачів форуму. Тобто людина, яка хоче активувати свого друга, пише мені в приват його нік.

Окремо хочеться подякувати тим людям, які допомагають мені з ультраслігою, зокрема юзерам Kelt, Yaroslav та Novik, саме завдяки ним цей розділ функціонує.

Сподіваюсь на ваші відгуки, Dexter