Прем’єр-ліга. Тур 19
04 березня 2013
Писати звіти з матчів чомусь в один день стало не модно, тому відсьогодні кожен тур чемпіонату буде супроводжуватись невеличким текстовим оглядом фанатських трибун, де будуть зібрані найяскравіші світлини уїкенду. За посиланнями ви зможете перейти на більш розгорнуті галереї та відеопідбірки. Всіх з відновленням чемпіонату, поїхали!

Шахтар - Волинь 4:1 (01.03.2013)      

Розпочався 19-й тур в перший день весни грою в Донецьку. Місцеві фанати продемонстрували оновлений "парк" двуручників. Гості ж пробили дальній виїзд в 15 носів, а на наступний день були помічені в Маріуполі на секторі своїх друзів з Запоріжжя.

Cектор ШахтаряCектор ВолиніМеталург М - Металург З 1:0 (02.03.2013)      

Фанати Металурга маріупольського підготували перформанс з зображенням емблем обох клубів і постаттю металурга посередині. Доповнював композицію напис "Сталева міць", маріупольці вже кілька років вимагають від керівництва повернути клубу історичну назву Металург. Також на секторі дуже багато розтяжок і прапорці в кольорах команди. Гості пробили виїзд кількістю понад 100 чоловік. Сектор традиційно для Запоріжжя в червоних футболках. В першому таймі було запалено вроцлавський вогонь, в перерві правоохоронці намагались затримати палія, але фанати відбили свого товариша.

Cектор Металурга з МаріуполяCектор запорізького МеталургаДніпро - Арсенал 3:0 (02.03.2013)      

Дніпряни подякували своїм улюбленцям за євросезон, після кількох відверто провальних років вихід до весняної частини єврокубків і справді успіх для Дніпра. До того ж цього року у команди надзвичайно великі шанси поборотись за путівку в Лігу Чемпіонів. Також слід відзначити акцію, після якої фанати Арсеналу залишились без свого прапору.

Cектор ДніпраМеталіст - Металург Д 3:2 (02.03.2013)      

Фанати Металіста на Південній трибуні підготували шоу з жовто-синіх прапорців, також слід відзначити непогану банерну лінію. Велику частину матчу харків’яни провели по торсу. Сам поєдинок видався дуже інтригуючим, тому на секторі шиза була однією з найкращих в сезоні. Навіть барабан порвали. На Північній трибуні було трохи піротехніки і "аргентина" з конфеті та стрічок. Гостей трохи більше 60

Cектори МеталістаCектори МеталургаЗоря - Закарпаття 2:1 (03.03.2013)      

Чорно-білі продовжують радувати око оформленням власного сектору, цього разу на гру було приготовано банер "За город! За цвета!" з закликом команди до перемоги. Багато біло-чорних прапорців і сектор по торсу. З Ужгорода семеро фанатів подолали понад півтори тисячі кілометрів, щоб на власні очі побачити гру своєї команди.

Cектор ЗоріФанат ЗакарпаттяТаврія - Карпати 0:2 (03.03.2013)      

Сімферопольські фанати дуже ретельно оформили банерну лінію, цього разу обійшлись без перформансу. Перед грою було проведено невеликий фанатський турнір, в якому прийняли участь і зелено-білі фанати зі Львова та Армянська, а також команди 9-го сектора Таврії..

Cектор ТавріїСектор КарпатНа фанатському турніріЧорноморець - Ворскла 1:0 (03.03.2013)      

До друзів з Одеси завітали більше сотні фанатів Ворскли - піротехніка на секторі, невеликий прохід містом перед грою. Перед грою одеські автофани зустріли команду живим коридором з фаєрів, також було кілька димів та фаєрів і на секторі моряків. Фанати Чорноморця досі не мають чіткої позиції в патріотичних питаннях. Так, на секторі одночасно висить прапор імперської Росії, вивішується перевернутий український прапор з тризубом (трофейний львівський банер) і при цьому на секторі присутні червоно-чорні прапори УПА. Також було поздоровлено з 40-річчям кота - скоріш за все заслуженого фаната з Одеси.

Cектор ЧорноморцяФанати ВорсклиДинамо - Кривбас 1:1 (03.03.2013) (03.03.2013)      

Фанати Динамо виступили проти об’єднаного чемпіонату з Росією. "Збережемо український футбол від загарбників! Бойкот чемпіонату СНД!" було написано на текстовках. Також було продемонстровано нові двуручники, після чого використано їх в якості прапорів. З Кривого Рогу приїхало три десятки фанатів, при чому приїхали без банерів.

Cектори ДинамоФанати Кривбасу