Прем’єр-ліга. Тур 20
14 березня 2013
Двадцятий тур виявився доволі цікавим на події і так би мовити "дружнім" - в гості до полтавчан приїздили фанати Шахтаря, до Кривого Рогу завітали дружні для фанів Кривбасу чорно-білі, а на принциповий поєдинок у місті Лева за дивним збігом обставин "по дорозі" було і киянам і дніпрянам, які їхали на свої матчі до Ужгорода та Луцька...

Металург Д - Металург М 0:0 (08.03.2013)      

Мабуть єдиний матч, про який навіть важко написати щось цікаве - другий тур поспіль зустріч двох Металургів (цього разу донецького і маріупольського). У святковий день цей матч зібрав всього 1500 глядачів, з них близько сотні - фанати гостей.

Cектор донецького МеталургаCектор маріупольського МеталургаМеталург З - Таврія 0:1 (09.03.2013)      

Запорізькі фанати єдині цього року вшанували пам’ять Великого українського кобзаря Тараса Шевченка. Серед іншого варто відзначити сутичку з кінною міліцією після матчу, причиною якої став закритий вихід зі стадіону після фінального свистка. Не забули господарі і про ненависних їм сімферопольців, спаливши на секторі розу Таврії. Гостей з Сімферополя близько сотні, голий торс.

Cектор запорізького МеталургаCектор ТавріїКривбас - Зоря 3:0 (09.03.2013)      

Фанати Кривбаса разом з луганчанами провели товариську гру, переможцями якої стали гості. Після цього був марш в підтримку родини Павліченків і далі фанати перемістились на трибуни. У господарів обновка - прапор на якому зображений головний отаман Холодного Яру - Кость Юрійович Пестушко (отаман Степовий-Блакитний). Під кінець матчу червоно-білі стали по торсу, їх команда впевнено перемогла в цьому поєдинку

Фанати КривбасаCектор ЗоріКарпати - Чорноморець 1:2 (09.03.2013)      

На перший домашній матч року зелено-білі вирішили обійтись без перформансу. Лише підготували текстовку "Народній команді - новий стадіон". Перед грою було проведено мітинг перед стінами міської ради, також фанати Карпат передали лист до міського голови і депутатського корпусу з вимогою посприяти як найшвидше в тому, щоб команда проводила свої домашні поєдинки на "Арені-Львів". Така позиція є досить дивною, адже ще минулої весни фанати дуже раділи, коли клуб переїхав на рідний для себе стадіон, адже "Арена-Львів" була нефартовою для Карпат. За дивним збігом календаря на наступний день кияни грали в Луцьку, а дніпряни в Ужгороді, тому фанати обох дружніх клубів завітали на цей принциповий поєдинок, в кількості 50 фанатів Дніпра і десь стільки ж ультрас Динамо. Крім того на секторі левів були гссті з Білорусі. Після голу завжди вірні запалили кілька фаєрів. Фани Чорноморця вивезли доволі серйозну кількість до Львову, більше 200 чоловік. Правда основна маса приїхала під кінець першого тайму. По дорозі одесити відзначились тим, що спаплюжили знак в’їзду в область українофобськими написами. На матчі ж були прапори Російської імперії, рози Росія, заряди "Русские вперед" і "Московский Спартак". Такі витівки вже зовсім не схожі на спроби позлити заклятих ворогів, і приводять в обурення навіть фанатів дружніх до Чорноморця команд.

Фанати Карпат та їх друзі

Cектор ЧорноморцяЗакарпаття - Дніпро 0:1 (10.03.2013)      

Не зважаючи на мізерну кількість фанатів на секторі ужгородці чудово підготувались до матчу, зробивши кілька текстівок, а також влаштувавши симпатичне пірошоу. Для такої кількості людей вони заслужили на відзнаку "Перформанс туру". На одній з текстовок був напис "1528 км вірності, 0% вдячності" з натяком на попередню гру в Луганську, на іншій був напис "15 березня - 74 річниця незалежності Карпатської України. Пам’ятай!". Крім того в хід пішли всі наявні на даний момент прапори. Гостей з Дніпропетровська більше сотні, також палили піро.

Cектор ЗакарпаттяФанати ДніпраВорскла - Шахтар 0:1 (10.03.2013)      

В гості до полтавчан приїхали фани Шахтаря. Перед грою провели спільний марш, а на матчі якийсь час фанатіли на сусідніх секторах. Донеччани привезли новий банер "Кроти на виїзді", на секторі за 150 чоловік.

ВорскляниСектор ШахтаряВолинь - Динамо 0:2 (10.03.2013)      

Не зважаючи на складнощі з транспортом чимала кількість киян відправилась на виїзд до Луцька. Спочатку "посадили" команду в автобус і відправили на стадіон, потім пройшлись маршем, привертаючи увагу перехожих піротехнікою і гучними вибухами. Подвійна банерна лінія на секторі виглядає дуже симпатично. Після обох голів піротехнічне шоу. Місцеві ж фанати відзначились хіба що прапорами і прапорцями...

Сектор ВолиніФанати ДинамоАрсенал - Металіст 1:2 (10.03.2013)      

Новий власник харківського клубу намагається завоювати довіру вболівальників Металіста і організовує безкоштовні виїзди. На цю гру було вивезено 16 автобусів, близько 150 активних фанатів діставались до Києва своїм ходом. За словами харків’ян непотрібний баласт кузьми просто заважав нормально підтримувати команду, тому хорошої шизи на цьому матчі практично не було.

Cектор Металіста