Прем’єр-ліга. Тур 21
20 березня 2013
Тур видався блідим на події, ще й розтягнули його на чотири дні. Запоріжжя приймало львівські Карпати, одесити гостювали в Донецьку, дальні виїзди видалися для фанатів Закарпаття та Волині, Таврія грала з донецьким Металургом, а Металург маріупольський вдома переміг Арсенал. Цікавим виявився матч в Дніпропетровську, а Динамо та Металіст взяли очікувані 3 очки в своїх поєдинках.

Металург З - Карпати 1:1 (15.03.2013)      

Після попередньої домашки у фанатів Металурга продовжились проблеми з правоохоронцями та керівництвом клубу, тоді було затримано кількох фанатів. Також клуб хоче отримати компенсацію збитків за розтрощене майно стадіону, коли фанатів закрили на їх секторі. На цьому матчі конфлікт продовжився через невеликий банер "Свободу сім’ї Павліченко", охорона клубу намагалась зірвати банер, але в них нічого не вийшло. В будній день підтримати зелено-білих відправилось майже півсотні фанатів Карпат.

Cектор МеталургаCектор КарпатЗоря - Волинь 3:1 (16.03.2013)      

Луганчани вирішили підтримати текстівкою "Запад-5 для фанатов" вболівальників московського Торпедо, яким керівництво клубу забороняє фанатіти на рідному для себе секторі. Також сектор був гарно оформлений чорно-білими прапорами. Фанати Зорі, як і раніше, намагаються притримуватись білого дрес-коду. З Луцька зовсім невелика кількість фанатів.

Cектор ЗоріCектор ВолиніШахтар - Чорноморець 3:0 (16.03.2013)      

Гірники вшанували пам’ять одразу двох людей траурними текстівками - молоду полтавчанку Настю, яка пішла з життя через важке захворювання, а також видатного гравця Шахтаря Валерія Анатолійовича Гошкодері. З Одеси близько сотні фанатів.

Фанати ШахтаряCектор ЧорноморцяТаврія - Металург Д 4:3 (16.03.2013)      

Вслід за киянами та московськими армійцями фанати Таврії виразили своє незадоволення ідеєю Чемпіонату СНД. На жовто-блакитному полотні перед сектором висів напис "Тільки український чемпіонат! Проти чемпіонату СНД!". Загалом на секторах було досить малолюдно. З Донецька приїхало трохи більше 30 чоловік.

Фанати ТавріїCектор МеталургаМеталург М - Арсенал 2:1 (17.03.2013)      

Нічим не примітний матч з погляду подій на трибунах, вже звична для ока банерна лінія і кількість людей на секторі.

Cектор маріупольцівДинамо - Ворскла 1:0 (17.03.2013)      

Найменша відвідуваність стадіону з часів переїзду команди на Олімпійський, всього 12 тисяч, з них ледь не п’ята частина - фанатські сектори. Вболівальники обох команд підготували траурну текстівку для Анастасії Годованої, полтавчани мовчали весь перший тайм, а на другу половину гри вивісили всі банери і підтримували рідний клуб. Також біло-зелені підсвітили банер "Волю Павліченкам!", після чого відбулась перекличка фанатів обох команд. У киян досить непоганий звук.

Фанати ДинамоСектор ВорсклиДніпро - Кривбас 1:2 (17.03.2013)      

У дніпропетровських фанатів були багаті на події вихідні, в одному з спорткомплексів вони провели турнір зі змішаних єдиноборств "Не жалей себя 2", також досить великою кількістю відвідали баскетбольний матч Дніпра проти київського Будівельника. А після цього був ще й футбольний поєдинок, в якому синьо-біло-блакитні несподівано поступились криворізькій команді. На жаль фото домашнього сектору роздобути не вдалось. На гостьовому ж під 80 виїздюків, які відзначили піротехнікою гол своєї команди.

Фанати ДніпраФанати КривбасаМеталіст - Закарпаття 1:0 (18.03.2013)      

На цей поєдинок харківські фанати підготували велике полотно, яке натякало, що після стількох років виступів в Кубку УЄФА та Лізі Європи пора б уже поборотись за Лігу Чемпіонів. Підпис до банеру: "Да зазвучит чемпионский гимн!". Також було використано жовто-сині прапорці. З Ужгорода 9 чоловік пробили дальній виїзд в будній день.

Cектор МеталістаФанати Закарпаття