Прем’єр-ліга. Тур 23
11 квітня 2013
Найбільш гучна подія за вихідні - матч лідерів чемпіонату, Динамо та Шахтаря у Києві. Біло-сині готувались до цієї зустрічі більше місяця і на трибунах було справжнє пекло. Такої кількості піротехніки в одному матчі Україна ще не бачила, полотна такого розміру кияни також не малювали вже кілька років. Одним словом для повного тріумфу не вистачало лише перемоги команди на полі. В інших же матчах все пройшло аж занадто спокійно, що не може не дивувати.

Зоря - Чорноморець 1:1 (05.04.2013)      

Луганські фанати підготували досить незвичний вид перформансу - величезні рози. Крім того сектор було оформлено прапорами в кольорах команди. Чудово виглядає сектор по торсу. 11 одеситів помічено на гостьовому секторі. Навіть для буднього дня така мала кількість виглядає дивною.

Cектор ЗоріCектор ЧорноморцяМеталург М - Кривбас 0:1 (06.04.2013)      

Все, що вдалось роздобути з цього матчу - одненька фотографія виїзного сектору

Cектор КривбасаМеталург З - Арсенал 0:0 (06.04.2013)      

Турнірне становище запоріжців змушує їх фанатів реагувати на ситуацію, за цей чемпіонат відбулась уже не одна акція протесту, але все марно. От і залишається фанатам малювати facepalm з написом "Немає слів!"

Фанати запорізького МеталургаДніпро - Ворскла 1:2 (06.04.2013)      

Фанати Дніпра звинувачують у всіх своїх бідах арбітрів, саме в поганому результаті їх команди в попередніх двох турах. Зокрема підготували текстівку персонально П’єр-Луїджі Колліні, яка дослівно перекладається як "Колліна, ти шмат лайна! Забирайся!". Не забули і про решту суддів українського чемпіонату - "Людям в черном - белые тапки!". 80 чоловік на гостьовому секторі - дуже непоганий результат для фанатів Ворскли.

Фанати ДніпраСектор ВорсклиМеталіст - Волинь 1:0 (06.04.2013)      

Пару знімків з Харкова до вашої уваги

Cектори МеталістаCектор ВолиніМеталург Д - Карпати 4:0 (07.04.2013)      

34 людини на секторі Карпат. Але навіть такою кількістю зелено-білі змогли чудово оформити гостьовий сектор. Зацікавили фото фанатів Металурга. На першому знімку видно, що сектори майже повні, а на другому команда підходить подякувати за підтримку, а на трибуні вже практично нікого нема.

Фанати МеталургаФанати КарпатТаврія - Закарпаття 0:2 (07.04.2013)      

Важко судити про фанатів Таврії сидячи біля монітору, але складається відчуття, що з кожним матчем на секторах людей все менше і менше...

Cектори ТавріїДинамо - Шахтар 1:2 (07.04.2013)      

Центральний матч туру завершував футбольний тиждень. Ультрас Динамо підготували величезний банер (30х33 метри) з зображенням князя Святослава та написом "Не згасне полум’я слави!". На передматеве шоу було запрошено гурт Тінь Сонця та козаків з Федерації бойового гопака і Прилуцького козацького полку. Розважальну програму вони розпочали розмахуючи новим прапором зі Святославом, а потім віднесли прапор на ультрас-сектор. Після виходу команд на поле розпочалось піротехнічне шоу, спочатку фаєри а за ними стробоскопи. Після цього кияни палили після голу, на початок другого тайму і в кінці матчу. Загальну кількість піротехніки порахувати практично нереально, лише магазин TNT Sklep відзвітував про продані киянам 500 фаєрів і майже 1000 стробоскопів. Слід також відзначити появу нових розтяжок і нового банеру Волю Павліченкам. Весь матч на секторах киян відбувалась неймовірна давка, складалось відчуття, що на кожне з 3000 місць по дві людини. Яким чином вони подолали систему турнікетів незрозуміло. На наступний день після матчу відбулась надзвичайна нарада, на якій працівники стадіону намагалиь визначити яким чином така кількість піро потрапила на стадіон.

На гостьовому секторі майже півтори тисячі чоловік, втім фанатіла в кращому випадку третина вболівальників Шахтаря. Піро на кожен з голів.

Фанати ДинамоСектор Шахтаря