Прем’єр-ліга. Тур 24; Кубок України. 1/4 фіналу
19 квітня 2013
Цього тижня звичний огляд туру максимально відтягнули, аби включити в нього ще й матчі кубку. Таким чином до найбільш цікавих подій тижня увійшли пірошоу одеситів, потужний виїзд киян до Львову, акція зі спасіння Кривбасу, пекло на стадіоні у Полтаві, піро на Донбас-Арені, кримське дербі та ще багато чого цікавого. Одним словом, є на що подивитись і про що розповісти.

Чорноморець - Дніпро 1:2 (12.04.2013)      

Потужне піротехнічне шоу з підсвіткою напису "Слава городу герою!" - ось чим запам’ятався цей матч. На секторі Чорноморця багато людей в тільняшках, а на гостьовому близько 180 дніпрян.

Cектор ЧорноморцяCектор ДніпраВолинь - Металург М 0:2 (12.04.2013)      

Два знімки цілком можуть описати картину на секторах обох команд. Слабеньке оформлення сектору господарів, якщо порівнювати з тим же кубковим матчем. В будній день 11 маріупольців подолали більше тисячі кілометрів, аби підтримати рідну команду.

Cектор ВолиніCектор маріупольського МеталургаКривбас - Таврія 2:0 (13.04.2013)      

Цього тижня стало відомо, що Кривбас може зникнути з футбольної карти України. У команди серйозні проблеми з фінансуванням і футболісти збирались не виходити на поле, поки їм не виплатять зарплатню. Тому фанати червоно-білих вирішили зустрітись з командою перед грою, аби показати гравцям, що Кривбас потрібен Кривому Рогу. Після розмови з футболістами було створено живий коридор з фаєрів, яким проїхав клубний автобус. На самому матчі на секторі господарів висіли текстівки "Стати історією чи творити її?" і "Дайте майбутнє Кривбасу". Крім текстівок на банерній лінії лиш один банер з написом "Кривий Ріг". На гостьовому секторі 27 чоловік

Фанати КривбасаСектор ТавріїШахтар - Зоря 3:0 (13.04.2013)      

В перемозі Шахтаря на луганською командою не сумнівався практично ніхто, принаймні букмекери приймали ставки на помаранчево-чорних з коефіцієнтом 1.05, а поставивши на Зорю можна було збільшити свої кошти в 20 разів. Так воно і сталось, але мова зараз про події на трибунах. Фанати Шахтаря розгорнули банер, з двома першими рядками турнірної таблиці, і запитанням чому там нема київського Динамо: "Где Динамо, где?". При цьому назву харківської команди замінили на МКГ. Здавалось би, яка різниця хто буде другим, фанати Шахтаря ворогують і з Динамо, і з Металістом, і з Дніпром... Але, мабуть, якась таки різниця є. Зоря як завжди на білому і з чудовою банерною лінією. Кількість людей на виїзді - також верх нинішніх можливостей луганської двіжухи.

Фанати ШахтаряСектор ЗоріКарпати - Динамо 0:1 (13.04.2013)      

Кияни з кожним роком збільшують свій виїзний склад на матчах у Львові, і цього рази біло-сині вивезли майже тисячу чоловік. Банерна лінія ледь-ледь вмістила банери всіх бажаючих. Не забули кияни про українського патріота Максима Чайку, підготувавши пам’ятний банер. Сектори Карпат також битком. Для менеджменту своєї команди зелено-білі підготували текстівку "Рагулі, що ви робите з Карпатами?". Крім того в день гри відбулись спільні заходи фанатів обох команд: з самого ранку фани "Карпат" і "Динамо" відвідали дитячий будинок "Добре серце" в с. Новий Милятин, якому були передані ліки, побутова хімія, солодощі та фрукти, сувеніри з атрибутикою обох клубів. Після цього на центральній площі Львова розпочався спільний фанатський квест - 7 команд по 4 фанати в кожній виконували різноманітні завдання починаючи від сшивання тканини на швидкість і закінчуючи наклеюванням стікерів якомога вище на шпилі Високого замку.

Cектори КарпатCектори ДинамоЗакарпаття - Металург З 2:0 (14.04.2013)      

Сектори обох команд були малочисельними, але добротно оформленими. Запоріжці встигли відвідати ще й матч дублю за день до гри основних складів.

Фанати ЗакарпаттяЗапорізькі фанатиВорскла - Металіст 1:1 (14.04.2013)      

Не зважаючи на проблеми з потраплянням на домашній сектор, фанати Ворскли вирішили влаштувати піротехнічне шоу, ще й закидали поле димами. Також акція з кондомами на секторі біло-зелених. Гостей з Харкова прибуло майже півтори тисячі, команді господарів така підтримка і не снилась. Трохи піро і від фанатів харківської команди.

Cектор ВорсклиCектор МеталістаАрсенал - Металург Д 0:2 (14.04.2013)      

Жодної цікавої інформації про цей матч так і не надійшло на адресу редакції

Фанати МеталургаТепер потроху перейдем до матчів 1/4 фіналу Кубку України, які відбулись в середу.

Волинь - Дніпро 0:2 (17.04.2013)      

Не так давно дніпропетровці приїздили до Луцька, і от знову завітали на стадіон Авангард. Цього разу з прапорами і більшою кількістю людей. Як вже писалось вище, сектор господарів на кубку і на останньому матчі чемпіонату - це дві великі різниці. Самі судіть по фото.

Cектор ВолиніCектор ДніпраАрсенал - Чорноморець 1:2 (17.04.2013)      

Ці дві світлини найраще передають атмосферу на стадіоні.

Cектор ЧорноморцяШахтар - Карпати 2:1 (17.04.2013)      

Досить мало фанатів наважують палити піротехніку на Донбас-Арені. Зелено-білі ж влаштували яскраве пірошоу, після чого кілька фанатів отримали довічну заборону відвідувати цей стадіон. Загалом досить чималий десант зі Львова, завжди вірні вже котрий рік мріють завоювати кубок, і цього року їх мрії не дотягнули до півфіналу. На секторі Шахтаря висіли текстівки пам’яті для Максима Чайки і Віктора Носова. Також слід відзначити перекличку "Свободу чеcним - Свободу Павліченкам!" між фанатами обох команд.

Cектор ШахтаряCектор КарпатСевастополь - Таврія 1:1 (17.04.2013)      

Неймовірна атмосфера на кримському дербі, команди змогли визначити переможця лише в серії післяматчевих пенальті, а стадіон не зміг вмістити всіх бажаючих. Відомо, що фанати обох клубів товаришують між собою, тому спільні марші перед такими іграми вже стали традиційними. На стадіоні ж господарі розгорнули текстівку "Мы одна семья!". Фанати ж Таврії на вихід команд запалили фаєри, а після них помаранчеві дими. Також відбувся невеликий заміс сімферопольців з місцевою кузьмою, яка була вороже налаштована до фанатів Таврії і закидувала їх різним непотребом.

Марш перед матчемCектор СевастополяCектор Таврії