Прем’єр-ліга. Тур 25
25 квітня 2013
Черговий тур чемпіонату і черговий яскравий цетральний матч, цього разу в Дніпропетровську. Дніпряни підготували чудове модульне шоу, а також багато піротехніки. Крім того синьо-біло-блакитні пройшли маршем перед грою. Серед інших ігор туру симпатичний перформанс підготувала Зоря, сімферопольці вимагали переіменувати стадіон, в Харкові фанати просили зменшити кількість легіонерів, а запоріжці знову вигадують акції проти ганебної гри команди.

Металург М - Ворскла 1:0 (19.04.2013)

Знайти фото з трибун на цьому матчі на вдалося, але ходять розмови про те, що фанати Ворскли приїхали до Маріуполя невеликою кількістю, місцеві хотіли їх зустріти прям під сектором, але переплутали і стрибнули на інших людей.

Металург З - Кривбас 2:0 (20.04.2013)      

Фанатам обох команд зараз не позаздриш. Якщо запоріжці вже гарантовано вилітають до Першої ліги, то Кривий Ріг може взагалі залишитись без клубу через фінансові проблеми. Господарі підготували текстівку "Сан Саныч, спасай клуб!", адресовану Олександру Томаху, який на днях став спортивним директором клубу. Вже звично голий торс від запоріжців. А також радість, неймовірна радість... адже Металург здобув першу перемогу в чемпіонаті. Гості приїхали кількістю 130 носів, пройшли маршем перед грою, а на секторі почергово вивісили дві текстівки. На першій був напис "З Днем народження, Кривбас. Невже 54 і все?", на другій було поздоровлення одному з гравців команди.

Cектор запоріжцівФанати КривбасуМеталург Д - Закарпаття 2:1 (20.04.2013)      

Іноді краще жувати, ніж говорити (с)

Фанати МеталургаЗоря - Динамо 0:5 (20.04.2013)      

Перформанс луганчан на вихід команд складався з банеру, на якому було зображено шість фанатів, біло-чорних модулів та стрічок тканини. Традиційна "біла тема" (сектор в білих футболках), голий торс, а також переклички з киянами "Свободу чесним - Свободу Павліченкам!". Біло-сині ж приїхали кількістю всього в 160 чоловік - велика відстань та неможливість після матчу повернутись зручним та дешевим маршрутом залишили вдома багатьох киян.

Фанати ЗоріСектор ДинамоТаврія - Волинь 3:0 (21.04.2013)      

"Стадиону имя Заяева" - саме такий напис розмістили фанати Таврії на 5-му секторі. Зараз кількість активних фанатів на 5-му і 9-му секторі ділиться майже порівну. На гостьовому 11 чоловік з Луцька.

Cектори ТавріїCектор ВолиніМеталіст - Чорноморець 3:1 (21.04.2013)      

Харківські фанати вже не раз виступали проти великої кількості легіонерів в футболках Металіста. Ось і цього разу вирішили нагадати тренеру, що іноземців забагато: "Богдановичу, де наші хлопці?". На дружній виїзд з Одеси виїхало близько 115 чоловік, але склад був далеким від бойового. Про це свідчить і акція одного львів’янина, який після матчу підійшов до перил, зняв банер з "імперкою" і без проблем покинув стадіон.

Фанати МеталістаФанати ЧорноморцяДніпро - Шахтар 1:1 (21.04.2013)      

Дніпряни чудово підготувались до матчу з принциповим суперником. Було проведено марш вулицями міста до стадіону, на арені ж весь сектор був в білих футболках. На вихід команд - модульне шоу на всю трибуну з зображенням лідери Д на фоні синьо-біло-блакитного прапору і написом "Цвета наших побед". Також модулі супроводжувались блакитними димами. Після голу велике піротехнічне шоу, а також було шоу з вроцлавських вогнів. Фанатів Шахтаря більше 600 чоловік. Деякі з помаранчево-чорних вирішили продемонструвати акробатичні трюки на паркані перед сектором.

Фанати ДніпраСектор ШахтаряАрсенал - Карпати 4:1 (22.04.2013)      

Матч в будній день автоматично зменшив кількість левів на виїзді. З двох сотень чоловік на секторі велика частина киян, які прийшли підтримати друзів. Піротехніка у виконанні зелено-білих виглядала досить ефектно, втім настрій у фанатів був досить пригнічений - Карпати знову програли в футбол.

Фанати Карпат