Прем’єр-ліга. Тур 27
07 травня 2013
Один з найзапекліших матчів всього чемпіонату і матч за друге місце відбувся у Харкові, Динамо приїздило в гості до Металіста. Не зважаючи на важливість поєдинку досить мала кількість киян поїхала на виїзд. Інший матч туру - виїзд зелено-білих в Ужгород, вже котрий рік поєдинок цих суперників супроводжується величезною кількістю правоохоронців на стадіоні, піротехнікою, виламаними сидіннями та рештою супутніх атрибутів. Про ці та інші матчі читайте далі...

Таврія - Чорноморець 1:3 (03.05.2013)      

Можливо знаючі люди мене поправлять, але складається відчуття, що все більше і більше сімферопольських фанатів переходить з 5-го сектору на 9-й... З Одеси на виїзді 45 чоловік

Cектори ТавріїФанати ЧорноморцяЗакарпаття - Карпати 2:1 (03.05.2013)      

"Тільки перемога!" - напис, який вивісили на своєму секторі ужгородці. І їх команда перемогла свого затятого супротивника, хоч це і було дуже неочікувано. Закарпатці палили дими, пускали серпантин та конфеті і підтримували команду як могли. 1000 міліціянтів на 400 приїжджих фанатів - Ужгород добре підготувався до приїзду зелено-білих. Все було більш-менш спокійно, поки Говерла не забила другий гол. Тоді кілька фанатів Карпат почали прориватись на поле, одразу ж почалось в’язалово, виламані крісла, жбурляння піротехніки в правоохоронців та інший кіпіш. Міліція повідомляє про шістьох затриманих та травмованого міліціянта.

Cектор ЗакарпаттяCектор КарпатДніпро - Зоря 1:1 (03.05.2013)      

Нічим не примітний матч в плані суппорту, близько 70 чоловік на виїзді

Фанати ДніпраСектор ЗоріМеталург Д - Волинь 2:0 (03.05.2013)      

Фанати МеталургуМеталург З - Ворскла 0:4 (04.05.2013)      

Виїзд до принципового суперника полтавчани вирішили проігнорувати, 5 чоловік на гостьовому секторі, без зарядів і банерів, мало схожі на фанатів. Запоріжці ж вже втомились від ганебної гри своєї команди і вирішили покинути сектор в другому таймі, залишивши гравців без підтримки.

Cектор запорізького МеталургуCектор ВорсклиМеталург М - Шахтар 1:1 (04.05.2013)      

Три сотні чоловік підтримували Шахтар на гостьовому секторі, з них майже половина - активні фанати. Помаранцево-чорні приїхали собакою в Маріуполь і маршем пройшлись до стадіону.

Маріупольські фанатиФанати ШахтаряАрсенал - Кривбас 1:1 (04.05.2013)      

17 фанатів з Кривого Рогу вирішили підтримати свою команду на виїзді.

Фанати КривбасуМеталіст - Динамо 2:0 (04.05.2013)      

На вихід команд обидві трибуни підготували перформанс - Північ на величезному банері зобразила хорька, що розриває емблеми Динамо, Шахтаря та Дніпра, а також підпис "Динамо - история, Шахтер - вчера, Металл - сегодня и всегда!". Південна трибуна підготувала текстівку, підсвічену вроцлавськими вогнями "У боях важких завзятих ворогів зметем проклятих", правда практично одразу працівники МНС текстівку зірвали. Весь матч на Півдні піротехніка, з приводом і без приводу. А приводів було багато, зокрема і переможна гра команди. Киян приїхало близько трьох сотень, дуже млявий супорт і під стать грі команди. Після запаленого на 88-й хвилині фаєру на сектор заломився Беркут і почалась штовханина, але все закінчилось без серйозних наслідків.

Фанати МеталістуФанати Динамо