Прем’єр-ліга. Тур 28
15 травня 2013
Травневі свята, помножені на ряд фанатських протестів перетворили 28-й тур чемпіонату на один з найменш цікавіших в чемпіонаті. За перформанс в позаминулому турі без глядачів залишились львівські Карпати, не підтримували свою команду полтавчани та фанати київського Динамо. Через жахливу гру команди покинули сектор і фанати Волині. Не поїхали на виїзд фанати донецького Металургу...

Зоря - Металіст 1:3 (10.05.2013)

Черговий потужний десант від харківського клубу кількістю більш ніж 500 чоловік. Господарі ж вирішили зробити перформенс з касових стрічок і конфеті

Cектори ЗоріФанати МеталістаВорскла - Металург Д 0:1 (11.05.2013)

22-й фанатський сектор був порожнім на цьому матчі, тож активною підтримкою Ворскли займались лише активісти 3-го сектору. Донеччани на матч не приїхали.

Cектор ВорсклиВолинь - Арсенал 1:3 (11.05.2013)

Луцькі фанати підготували банер для Віталія Кварцяного, який вже четвертий раз повертається на тренерську лаву Волині. "З поверненням" було написано на банері. Втім волиняни програли 1:3 і фанати наприкінці матчу покинули трибуну на знак протесту проти такої гри команди.

Сектор ВолиніШахтар - Таврія 5:0 (11.05.2013)

Після здобуття Шахтарем чемпіонства сектор був далеко не битком, виною тому і травневі свята. Втім шахтарі святукували взяття воріт Таврії аж 5 разів. З Сімферополя близько 40 чоловік.

Фанати ШахтаряСектор ТавріїДинамо - Металург М 1:0 (11.05.2013)

Фанати Динамо оголосити протест на домашній грі і весь матч сектор сидів мовчки, під кінець поєдинку розбрівшись на більш зручні для перегляду матчу місця. Втім офіційно причину протесту лідери ультрас не оголосили, пообіцявши дати пояснення аж на наступній домашній грі. З перевірених джерел стало відомо, що причиною демаршу фанатів стала зовсім не ганебна гра київських гравців, а якісь негаразди з керівництвом клубу, які ультрас хочуть залагодити без зайвого шуму в пресі. З Маріуполя на матч приїхало близько 80 чоловік, половина з яких - офіційний фан-клуб.

Cектори ДинамоCектор маріупольського МеталургуКривбас - Закарпаття 3:0 (12.05.2013) Прем’єр-ліга

Фанати криворізького клубу також як і Зоря вирішили пустити на поле касові стрічки. З Ужгорода прибуло 18 чоловік, при цьому вони привезли з собою величезний банер "Ми приїхали щоб перемогти", але перемогти їм не судилося, ужгородських клуб програв з розгромним рахунком.

Криворізькі фанатиФанати ЗакарпаттяЧорноморець - Металург З 1:1 (12.05.2013)

Нічим не примітний матч в плані перформансу, близько 70 запоріжців на виїзді.

Фанати ЧорноморцяФанати МеталургуКарпати - Дніпро 2:4 (12.05.2013)

За перформанс в 26-му турі ПФЛ вирішила залишити Карпати без глядачів в матчі з Дніпром. Втім, кілька десятків чоловік підтримували зелено-білих за межами стадіону, фанати Дніпра також вирішили не пропускати виїзд і відвідали гру дублерів.

Фанати КарпатМатч при порожніх трибунах