Прем’єр-ліга. Тур 30
30 травня 2013
Останній тур чемпіонату зазвичай буває дуже насиченим на події, але не так сталось, як гадалось. Про більшість матчів хочеться написати "Нічого особливого!", порадувала цікавим дійством Зоря, організувавши перший в Луганську фанатський автопробіг, донеччани ж святкували перемогу в чемпіонаті. Карпати залишили свій клуб без підтримки, а кияни викинули футболки своїх футболістів назад на бігові доріжки...

Дніпро - Металург М 7:0 (26.05.2013)      

Розгромний рахунок в матчі і хороший настрій у дніпрян, втім Дніпро знову залишився без медалей. Про це і було написано на одній з текстівок: "Президент, город хочет трофей", другу текстівку я чесно кажучи не зрозумів - "Ваша мотивация - наша честь!". Гостей з Маріуполя близько 60 чоловік, правда фото сектору роздобути не вдалось.

Cектори ДніпраКарпати - Металіст 1:1 (26.05.2013)      

"Як граєте - так і підтримуємо" - такий напис провисів весь матч на банерній лінії Карпат, а сектори завжди вірних залишились цього разу порожніми. Правда взяття воріт зелено-білі таки відзначили фаєрами, увірвавшись на сектор. Для Металіста матч вже нічого не вирішував з точки зору турнірного становища, тому клуб вирішив не організовувати безкоштовний виїзд для своїх вболівальників, дві сотні харків’ян дістались до міста Лева своїм ходом, привізши з собою банер "Мы пишем историю наших побед".

Cектор КарпатCектор МеталістаВорскла - Закарпаття 3:0 (26.05.2013)      

В Полтаві активними на цей раз були не тільки хлопці з 3-го сектору, а й «автофани», котрі весь матч використовували візуалку. На сектор Південної групи увірвався моб наречених, які також підтримували команду в своїх білих сукнях. Основний фанатський 22-й сектор знову був порожнім весь матч. Гостей з Закарпаття помічено не було.

Сектор ВорсклиЗоря - Таврія 3:0 (26.05.2013)      

Насичені вихідні у луганських фанатів - спочатку вони влаштували супорт на грі команди U-21, яка стала цього року чемпіоном України серед своїх однолітків, після цього був перший в Луганську автопробіг і вийшло дуже і дуже непогано. На самій же грі вже досить звична картинка: біла тема, прапори, голий торс. На сектор луганчани запросили футболістів молодіжної команди і ті з радістю погодились прийти. З Сімферополя 25 чоловік.

Фанати ЗоріСектор ТавріїЧорноморець - Арсенал 0:0 (26.05.2013)      

Cектори ЧорноморцяДинамо - Металург З 3:0 (26.05.2013)      

Весь сезон київські фанати підтримували свою команду, не зважаючи на ганебний результат для київського Динамо, а на останньому матчі чемпіонату вирішили показати гравцям своє незадоволення ситуацією. На початку матчу було піднято дві текстівки: "Чотири роки без чемпіонства, вперше з 1966!" і "Ми пробачимо поразки, але безхарактерність - ніколи!" 55 чоловік прибуло з Запоріжжя, частина з яких в другому таймі втікла на свій потяг, а решта сидячи додивлялась матч. Результат був на табло. Після фінального свистка стався ще один цікавий момент - троє футболістів Динамо підійшли до ультрас-секторів і кинули свої футболки, але фанати викинули футболки назад, показуючи своє незадоволення проваленим сезоном.

Сектори ДинамоФанати МеталургуВолинь - Кривбас +:- (26.05.2013)

Через фінансові проблеми Кривбасу матч у Луцьку не відбувся, але криворізькі фанати все одно поїхали на виїзд і зіграли з фанатами Волині міні-футбольний матч. І хоч в майстерності вони поступались футболістам своїх команд, головне що всі отримали позитивні емоції. Сподіваємось це був зовсім не останній виїзд криворізьких фанатів.Шахтар - Металург Д 4:0 (26.05.2013)      

Донецьке дербі знову пройшло без зайвої інтриги, хоч Шахтар вже і став чемпіоном, грав з Металургом як завжди - в одні ворота. Фанати Шахтаря вирішили не ризикувати бути забаненими на Донбас-Арені і святкували чемпіонство вже після матчу - на набережній.

Cектор ШахтаряCектор донецького МеталургуCвяткування чемпіонства після матчу