Прем’єр-ліга. Тур 4
06 серпня 2013
Зустріч Шахтаря та Динамо, а також кримське дербі - ось два центральні матчі туру. Кияни приїхали в Донецьк на фан-потязі, тому в місті практично не чудили. Донеччани ж влаштували пірошоу на кожен із голів. В кримському дербі основна увага прикута до фанатів Таврії - вони організували марш містом, а також пірошоу на гостьовому секторі своєї команди.

Металург М - Карпати 1:1 (02.08.2013)

Матч проходив у будній день, тому лише близько 40 львів’ян змогли подолати довгий шлях до Маріуполя. Втім, привезли вони із собою чудову банерну лінію і невеликі біло-зелені прапорці. Близько десятка львів’ян, а також кілька десятків маріупольців у неділю вирушили до Донецька підтримати Динамо на гостьовому секторі Донбас-Арени.

Фанати маріупольського МеталургаСектор КарпатЗакарпаття - Металург З 1:1 (03.08.2013)

23 людини на гостьовому секторі в Ужгороді - непоганий показник для Запоріжжя, але минулого року їх приїздило побільше. Частина гостей встигла відвідати в п’ятицю гру дублерів у Мукачево.

Cектор запоріжцівАрсенал - Ворскла 1:1 (03.08.2013)

Півтора десятка чоловік на одному з найближчих виїздів у сезоні - це якось дуже скромно навіть для фанатів Ворскли.

Сектор ВорсклиЗоря - Металіст 2:2 (03.08.2013)

Харківський десант у кількасот чоловік висадився в Луганську в день матчу, чудово завісили банерну лінію. Луганчани ж вкотре нагадали всім про родину Павліченків, яка вже не один рік страждає від судового свавілля...

Сектор ЗоріФанати МеталістаВолинь - Дніпро 1:3 (03.08.2013)

Фанати Волині зробили новий лицьовий банер, який виглядає просто чудово. Також червоно-білі зробили текстовку "Ганьба українському правосуддю!" і адресували її самі знаєте кому. На гостьовому секторі 65 фанатів Дніпра.

Cектор ВолиніCектор ДніпраСевастополь - Таврія 1:0 (03.08.2013)

Фанати Севастополя підготували глумливу текстовку "Запись в ультрас по телефону 54-64-64". Насправді ж цей телефон закріплений за Головним управлінням МВС в місті Севастополь. Гості ж із Сімферополя пройшлися маршем перед стадіоном. З піротехнікою, прапорами... і новим банером "Парни Тавриды" - все, як має бути. На трибуні сімферопольці теж неслабо запалили, на гостьовий сектор їм виділили 370 квитків. На секторах обох команд були присутні банери Ялти.

Сектор СевастополяФанати ТавріїЧорноморець - Металург Д 1:0 (04.08.2013)

З кожним матчем фанатів Чорноморця на секторі все менше і менше. З Донецька на виїзді близько 25 чоловік.

Cектор ЧорноморцяCектор МеталургаШахтар - Динамо 3:1 (04.08.2013)

Через відсутність нормальних варіантів повернутись залізницею до Києва, біло-сині вирішили організувати фан-потяг, тому сутичок у місті було мінімум. Бойовий склад зміг відпетляти від ментів на донецькому вокзалі та пішов гуляти містом. Під Донбас-Ареною цю групу оточив Беркут, запакував в автозаки і протримав всю гру у відділку. На гостьовому секторі близько 1300 чоловік, причому кузьми цього разу було на диво небагато. Крім хохлів, на гостьовому були фанати з Дніпропетровська, Львова, Луганська, Маріуполя, Чернігова, Краматорська та інших міст. Кияни запалили піро після голу та перед фінальним свистком, але настрою наприкінці гри вже не було, адже Динамо вкотре програло в Донецьку. Господарі ж підготували шоу на вихід команд - підсвітили вроцлавами напис "Шахтер, круши врага!". Клуб підготував модулі на весь стадіон, а всі три голи донеччани відзначили піротехнічними шоу. Окремо слід відзначити перекличку "Свободу чесним - свободу Павліченкам!" між секторами фанатів обох команд.

Cектори ШахтаряCектор Динамо