Кубок України. 1/32 та 1/16 фіналу
24 серпня 2014
Цього року матчі 1/16 Кубку жеребкувались серед сіяних і несіяних, відповідно всі команди Прем’єр-ліги отримали собі суперників з нижчих ліг. І до однієї восьмої пройшли лише три команди з Першої ліги, в плані виїздів Кубок став не таким цікавим, яким міг би бути. Але от в 1/16-й багатьом командам вишки випали цікаві виїзди. Втім, почнемо ми огляд кубкових матчів зі стадії 1/32 фіналу...

Дніпро Ч - Скала 1:0 (06.08.2014). Кубок України. 1/32 фіналу

Зараз сектор черкаського Дніпра не забитий під зав’язку, хоча, здавалось би, з відродженням клубу ситуація мала б бути інакшою. Причиною тому, перш за все, є події в країні.

Сектор ДніпраКремінь - Гірник-Спорт 2:0 (06.08.2014). Кубок України. 1/32 фіналу

Фанати Кременю святкують вихід в 1/16 разом зі своїми фанатами. Цього року ми бачимо непогану активність від фанатів з Комсомольська, про яких раніше мало що було відомо - зараз вони намагаються не пропускати жодної виїзної гри своєї команди, от і цього разу в них був свій сектор.

Сектор господарівСектор ГірникаКристал - Сталь Д 2:4 (07.08.2014). Кубок України. 1/32 фіналу

Ось такий вигляд мають сектори господарів і гостей... Без сидінь сектор виглядає явно привабливіше й атмосферніше. На виїзді 10 дзержинців.

Сектор господарівСектор СталіВсього ж в 1/32-й відбулось 7 матчів, на решті ігор активної підтримки помічено не було. Тепер перейдемо до огляду 1/16-ї, де відбулось 15 ігор - Сталь Дніпродзержинськ автоматично потрапила до наступного раунду, адже алчевська команда в останній момент відмовилась від участі в змаганнях.

Нафтовик - Волинь 0:1 (23.08.2014)

Виїзд до далекої Охтирки пробили 2 фанати Волині. На гру з командою ПЛ охтирчани змогли зібрати непоганий сектор...

Сектор НафтовикаФанати ВолиніГеліос - Металург З 0:1 (23.08.2014)

Фанати Геліоса підготували прапори в кольорах свого клубу. Принаймні, на попередніх іграх вони помічені не були, хоч наш сайт і не дуже активно слідкував за цією двіжухою. Матч проходив на День прапора, тому гості із Запоріжжя та Луганська підготували безліч національних стягів. Виглядало більш ніж чудово.

Фанати ГеліосаСектор МеталургаБуковина - Чорноморець 0:4 (23.08.2014)

Фанати Буковини підготували чудовий перформанс на День прапора - сектор оформлював знизу і зверху напис "Жовто-блакитні наші прапори, ми непереможні - шаблі догори!", а на самому секторі було кілька рядів прапорів: чорні - сині - жовті - чорні, хоча задумку й не одразу помітно через велику відстань між прапорами. Також було спалено багато піротехніки, а після фінального свистка почались трабли з міліцією - одному фанату довелось дуже поспішно тікати від сірих за межі стадіону.

Сектор БуковиниСектор гостейЗірка - Динамо 1:3 (23.08.2014)

Секторів у Зірки два, але вони стоять поряд і заважають один одному фанатіти. На обох секторах був голий торс і прапорці в кольорах двіжу (один сектор вважає себе жовто-зеленими, а інший - червоно-жовтими). Гостей зі столиці приїхало суттєво більше, ніж було фанів на обох секторах Зірки, тому переклички і заряди про хуйла стадіон, в першу чергу, виконував з гостями, а не з кіровоградськими фанатами. Кияни намалювали до Дня прапора лицьовий банер 3х10 "Від Сяну до Дону", також на секторі було дуже багато національних прапорів, на одному з яких красувався напис "Киевская хунта". Також було привезено купу білих та синіх прапорців і спалено трохи піро - супорт на секторі киян вийшов на славу.

Сектор господарівСектор ДинамоОболонь - Шахтар 0:1 (23.08.2014)

Дуже складним виявився цей матч для Шахтаря, до останніх хвилин трималась напруга, а місцеві вболівальники були явно не раді тому, як поводять себе донецькі футболісти. Щодо фанатів гостей, то на початку гри в них були проблеми з міліцією, яка намагалась забрати одного з виїздюків через знайдену піротехніку. Фанати Оболоні влаштували гарне пірошоу та запустили ленти на поле. А також знищили на секторі футболку з написом "Росія".

Сектор господарівСектор ШахтаряДніпро Ч - Закарпаття 1:2 (23.08.2014)

Черкащани пройшлись маршем до стадіону. Цього разу на секторі людей було явно більше, ніж на грі проти Скали.

Сектор ДніпраЧайка - Карпати 0:4 (23.08.2014)

Унікальний виїзд вдалося пробити фанатам Карпат до Ірпіня, справа в тому, що Чайка є аматорською командою, і зіграти в Кубку з такою командою шанс випадає дуже рідко. Стадіон в Ірпіні виявився на диво охайним, зелені леви чудово вмістились на одному з секторів, звідки було зручно вибігати на поле після гри. Вже традиційне для львів’ян знищення вогнегасника мало місце і на цій грі. Також в очі кидається банер усташів в знак солідарності з хорватським народом.

Сектор КарпатДесна - Дніпро 0:1 (23.08.2014)

Спільні марші - дуже популярне нині явище, тому у Чернігові перед грою разом пройшли до стадіону фанати Десни і Дніпра. На марші був присутній старезний банер "Слава нації!", який дуже давно не з’являвся на чернігівському секторі. А пізніше шиза продовжилась на трибунах стадіону. Фанати Десни палили піро у великих кількостях, а після фінального свистка побігли на поле.

Спільний маршСектор ДесниФанати ДніпраНива Т - Ворскла 1:5 (23.08.2014)

Матч був нічим не примітний, лише 11 ворсклян відвідали виїзну гру своєї команди.

Сектор НивиСектор ВорсклиМиколаїв - Металург М 0:1 (23.08.2014)

Фанати Миколаєва розгорнули на своєму секторі величезний жовто-блакитний прапор, та і сектор виглядав солідно. Маріупольський двіж приїхав на цю гру у кількості 10 носів.

Сектор ГосподарівСектор гостейКремінь - Зоря 0:2 (24.08.2014)

Два матчі було перенесено на неділю, і один з них - Кремінь - Зоря. Тому луганські фанати встигли катнути і за Запоріжжя, і матч своєї команди відвідати. Запоріжці також підтримали луганчан на виїзді, принаймні банер Металурга був помічений на гостьовому секторі.

Сектор господарівСектор ЗоріСуми - Металіст 0:1 (24.08.2014)

Для фанатів Металіста це був один з найближчих виїздів в сезоні. Ближче хіба що Полтава і Охтирка, яка вже вилетіла з Кубку. Тому поїхало харків’ян досить багато, і гостьовий сектор був більшим, ніж сектор господарів. Але сумчани фанатіли на повну, по торсу і з прапорами. А перед грою було проведено спільний марш під гаслом "Воля або смерть!". До речі, певна кількість харків’ян пробила виїзд на велосипедах.

Спільний маршСектор господарівСектор Металіста