Кубок України. 1/8 фіналу (перші матчі)
29 вересня 2014
Дуже цікавими та насиченими виявились перші матчі 1/8 фіналу Кубка України. До цього етапу змагань дістались лише три команди Першої ліги, і тільки Сталь святкувала перемогу в першому матчі. Відзначимо, що фанати з Ужгорода повернулись на свої сектори для активної підтримки. Найкращий матч цих вихідних, звичайно, був у Львові, де місцеві Карпати зустрічались з киянами. Багато піротехніки було спалено на українських трибунах, про все це детальніше у нашому звіті.

Полтава - Шахтар 1:5 (25.09.2014)

Дивна тактика гри, у першому таймі програвали, у другому - п’ять м’ячів забили. Шахтар проходить далі, навряд чи у матчі-відповіді першолігова команда зможе забити 5 сухих м’ячів. Святкуючи це, фанати з Донецька запалили зовсім трохи диму. Щодо господарів, то їх зібралось чимало, як для Полтави, і рівень підтримки був дуже гарний.

Сектор ПолтавиФанати ШахтаряОлександрія - Зоря 0:1 (26.09.2014)

Нічого незвичного не відбувалось в Олександрії, принаймні, судячи з фото. На гостьовому секторі були помічені черкаські фанати.

Фанати ОлександріїСектор ЗоріМеталург М - Ворскла 0:1 (27.09.2014)

Стадіон був би порожнім (а грали на Метеорі в Дніпропетровську), аби не кілька десятків кузьмічів, сотні курсантів-міліціянтів та фанатів. Перегук з трибунами Слава Україні-Героям Слава було чутно на всю околицю. Після матчу кілька футболістів подякували вболівальникам, і лише Ахмед підійшов потиснути руки.

Фанати ВорсклиЗакарпаття - Металіст 2:2 (27.09.2014)

Декілька матчів поспіль гравці Закарпаття залишались без підтримки, проте не цього разу. Фанати з Ужгорода прийшли підтримати свій клуб у цьому складному та важливому поєдинку і запалили піро, незважаючи на проблеми з керівництвом. Щодо гостей, то вони подолали майже 1300 км, що немало, враховуючи територію країни. Активна підтримка гостей не дуже вражала, проте це можна списати на втому та події в країні, зокрема в Харкові.

Фанати ЗакарпаттяСектор МеталістаВолинь - Дніпро 1:0 (27.09.2014)

Чудово провели цей матч фанати Волині, без особливого розмаху, проте дуже гарно та гучно. Атмосфера те, що треба. На поле запустили касові стрічки... Гостей з Дніпропетровська було відносно небагато.

Фанати ВолиніФанати ДніпраКарпати - Динамо 0:1 (27.09.2014)

Для зелено-білих кубкові ігри завжди були дуже важливими. Гасло "Кубок Львову!" чув, мабуть, кожен. От і цього разу зелені леви підготувались до гри, підсвітивши величезний напис "Настав час підняти кубок!" і піднявши зображення цього самого кубка на сітку перед сектором, де він і провисів всю гру. Також було запалено велику кількість піро кілька разів протягом гри, одного разу судді навіть довелось зупинити гру через задимленість поля. Відзначились львів’яни і запалом на освітлювальних щоглах стадіону. Було і кілька текстівок на секторах Карпат. Кияни не відставали. Хоч їх і приїхало менше звичного, палили піротехніки вони багато і заряджали гучно. Перемогу в матчі святкували біло-сині, але для Карпат ще не все втрачено - матч-відповідь призначено на 29 жовтня.

Фанати КарпатФанати ДинамоСталь Д - Чорноморець 2:1 (28.09.2014)

Щоб хто не казав, але гравці Сталі - молодці. Перемогти команду, яка грала у єврокубках, це дійсно гарне досягнення. Перед матчем фанати провели спільну ходу містом. Чимало людей зібралось на самому стадіоні. Чудова підтримка та дух фанатизму з обох сторін зробив гру ще цікавішою. Сталевари розгорнули на своєму секторі величезний жовто-блакитний прапор, а одесити добряче запалили...

Спільна ходаФанати СталіСектор гостейОлімпік - Металург З 2:0 (28.09.2014)

Для того, щоб дивитись гру, не обов’язково йти на стадіон - це продемонстрували запорізькі фанати, яким ціна квитка на матч здалась зависокою. Запоріжці фанатіли на паркані за воротами, і виглядало це досить звично і нормально. Шкода лише, що команда програла.

Фанати Металурга