Прем’єр-ліга. Тур 9
20 жовтня 2014
Завершився ще один, вже дев’ятий тур Прем’єр-ліги. Всі вже трохи відійшли від матчів збірної, і зараз знову, хто відправився на виїзд, а хто - і на свій домашній стадіон. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, фанати катають виїзди та роблять невеликі перфоманси. Погано лише те, що ця ситуація та майбутні вибори заважають нормальному проведенню матчів. Загалом, цей тур був непоганим, зокрема можна виділити атмосферу на матчі Закарпаття – Динамо. Не обійшлося цього разу і без сутичок, які мали місце під час матчу Ворскла – Металіст. Більш детальний огляд туру читайте у нашому звіті.

Шахтар - Волинь 6:2 (17.10.2014)

Під час гри фанати Волині висловили свою підтримку білорусам, пробуючи декілька разів зарядити «Живе Білорусь». Сектор гостей був весь у білому, причому був він численнішим за сектор фанатів Шахтаря, у яких зараз кожен матч - виїзний.

Фанати ШахтаряСектор ВолиніМеталург З - Олімпік 2:2 (18.10.2014)

Фанати Металурга підготували банер "UEFA - we care about Russia", повісивши його на банерній лінії. Але офіційні особи матчу підняли неслабий кіпіш через цей банер, тому його довелось перевісити наверх сектора, аби ні в кого не виникало бажання його зірвати.

Фанати господарівВорскла - Металіст 0:0 (18.10.2014)

На 16-й хвилині матчу Ворскла - Металіст, який відбувся у суботу в Полтаві на центральному стадіоні міста, розгорілася жорстока бійка. Як виявилося згодом, харківським ультрас не сподобалися викрики деяких місцевих глядачів "Харків - російське місто". Тож гості кількістю в надцять чоловік накинулися з кулаками на вболівальників Ворскли, а коли ті падали на землю - добивали їх ногами. Сутичку зупинила міліція, яка швидко з’явилась на території стадіону. Фанати Ворскли пишуть, що на цей матч привезли багато кузьми біло-зелених з області, і вони були досить таки сильно напідпитку. На секторі ж господарів нічого цікавого не відбувалось, хіба що з’явився банер з критикою в бік УЄФА.

Фанати ВорсклиСектор гостейЗакарпаття - Динамо 0:4 (18.10.2014)

Фанати Динамо люблять виїзди до Ужгорода, тому їх туди їздить завжди відносно багато, незважаючи на відстань. Цього разу кияни також влаштували солідну банерну лінію, також привезли великі прапори, і більшу частину матчу хтось сидів з цими прапорами на паркані перед сектором. Після кожного голу запалювалась піротехніка, а на початку другого тайму було підсвічено напис "Слава Київській Русі", супроводжувалось це дійство відповідним зарядом. Також кияни кілька разів влаштовували переклички з рештою стадіону. Невеликий кіпіш стався в другому таймі - з центральних трибун хтось світив в очі столичним фанатам лазерною указкою, але один мітко кинутий стробоскоп в пустуна одразу вирішив проблему. Що стосується фанатів Закарпаття, то їх було значно менше за киян, та й заряджали вони рідко. Наприкінці другого тайму на знак протесту проти керівництва клубу ужгородці вивісили текстівку "Ви заєбали!" та почали кидати стробоскопи в сторону поля, один строб таки потрапив на газон...

Сектор господарівСектор киянКарпати - Металург М 1:0 (19.10.2014)

Гостьовий сектор виглядав якось дивно. Зважаючи на кількість міліції, яка охороняла гостьову трибуну, можна подумати, що той вірний своєму клубові фанат, мабуть, дуже небезпечний. Фанати ж Карпат продовжують зелену тему на своїх секторах. Матч був не дуже ажіотажним, тому на секторі зібрався досить якісний склад. Було на секторі левів і чимало киян, які повертались з Ужгорода. Окремо варто відзначити нон-стоп "бий москаля!", який львів’яни виконували ледь не цілий тайм.

Сектор КарпатСектор МеталургаДніпро - Чорноморець 2:1 (19.10.2014)

Принциповим для дніпрян був цей поєдинок, перемога в грі дозволяла Дніпру залишитись на першій сходинці турнірки перед важливою грою з Динамо. Дніпро пропустив першим, але зміг вирвати перемогу протягом гри, тому і настрій на трибуні був відповідний. Що стосується гостей, то вже жоден матч не обходиться без національних кольорів на їх секторі...

Фанати ДніпраСектор гостей