Прем’єр-ліга. Тур 13
24 листопада 2014
Шість матчів відбулись на минулих вихідних. Піротехнічний рекорд ультри Карпат та символічна акція фанів Шахтаря. Луганчани були помічені на двох іграх інших клубів, ще й на свій виїзд встигли. Цікаву гру подарували своїм фанатам команди в Запоріжжі. Симпатичний сектор Волині на Оболонь-Арені, два одинокі маріупольські фанати і малолюдний сектор у Полтаві. Про це і не тільки читайте у черговому звіті.

Карпати - Шахтар 0:2 (21.11.2014)

Найцікавіший матч туру, який не обійшовся без скандалу. Велике обурення у всіх патріотів викликали дії керівництва Шахтаря. Перед матчем футболісти обох команд мали вийти у футболках з написом «Слава українській армії», але футболістам Шахтаря заборонили приймати участь в цій акції і назвали її провокацією. Все більше ворогів наживає собі керівництво клубу, адже фанати Шахтаря під час матчу спалили прапор Росії, що явно показує їх позицію у цій війні. Фанати ж Карпат створили гарячу атмосферу та шоу, направлене на легалізацію піротехніки. 648 вибухів петард протягом гри - саме стільки самі ж зелено-білі і нарахували, вважаючи це новим рекордом.

Фанати КарпатФанати ШахтаряОлімпік - Металург М 3:2 (22.11.2014)

На столичному стадіоні було помічено лише двох людей, які прибули підтримати Металург. Проте знаходились вони по різні сторони поля. Також на матчі були присутні троє фанів Зорі.

Фанати МеталургаДніпро - Закарпаття 1:1 (22.11.2014)

Банер "Слава Воїнам України" цього разу вивісили навпроти камер. Гарне рішення. Загалом на матчі нічого особливого, крім несподіваного рахунку. Після фінального свистка лише кілька гравців подякували дніпрянам за підтримку. Гостей не було.

Фанати ДніпраМеталург Д - Волинь 1:2 (23.11.2014)

Близько 60 волинян приїхало на виїзд до Києва. Розмістились хлопці на гостьовому секторі столичної Оболонь-Арени, на якому грають свої домашні матчі донеччани та який не дуже встигли відчистити від снігу. Варто відзначити гарний рівень підтримки гостей та дисципліни на секторі. Такий високий рівень організації став можливим завдяки роботі споукмена волинян. Незважаючи на малу кількість людей, фанати Металурга дуже голосно заряджали. Гравці дякували їм за відданість та підтримку. Протягом матчу лунали переклички з гостями: «Слава Україні» - «Героям Слава», «Луцьк» - «Донецьк» та інші.

Фанати ВолиніФанати МеталургаВорскла - Зоря 2:0 (23.11.2014)

На секторі зібралось зовсім мало людей, і перший тайм став млявим відображенням дій на полі. Пройшли перегуки з луганчанами «СУ-ГС», «Луганськ - Полтава», «слава Київській Русі», «одна єдина соборна Україна». Самих же луганчан приїхало близько 40 чоловік.

Фанати ВорсклиФанати ЗоріМеталург З - Динамо 2:4 (23.11.2014)

Фанати Металурга оформили свій сектор лентами, хоча це вже не вперше вони використовують таку фішку. Також було вивішено старий банер "Козацькому роду нема переводу" на червоно-чорному фоні. Загалом, запоріжці завжди дуже ретельно підходять до оформлення свого сектору. Протягом всього матчу в першому ряду майоріли два жовто-блакитні і два червоно-чорні стяги. А після того, як Металург зрівняв рахунок, весь сектор став по торсу. При -7 на вулиці. Киян, складалось враження, було не менше, ніж місцевих фанатів. Досить хороший звук і трохи піротехніки після кожного з чотирьох голів. На решітці з’явився новий банер: Динамо та Жальгіріс друзі назавжди. Протягом матчу було багато різноманітних перекличок киян з фанатами Металурга і рештою стадіону.

Фанати МеталургаФанати ДинамоМеталіст - Чорноморець

Ми вже писали, що цей матч було перенесено спочатку з Харкова до Одеси, а потім і взагалі на весну. Фанати одеського клубу виступили з заявою з цього приводу.