Прем’єр-ліга. Тур 14
01 грудня 2014
Це мав би бути крайній тур цього року, проте попереду ще один, перенесений 10-й тур, після якого розпочнеться зимова перерва. А зараз ми розповімо про минулий уїкенд, який, не дивлячись на холод та сніг, запам’ятався голими торсами та гарними піро-шоу. Водночас не всі фанатські рухи України мають сили організовувати гарні шоу на кожен матч, проте зараз, у складний для країни час, це зовсім не є головним.

Олімпік - Чорноморець 2:1 (29.11.2014)

Фанати Чорноморця, перебуваючи у Києві, провели пікет під Верховною Радою, вимагаючи фінансової стабільності від свого керівництва (про це читайте в окремій статті найближчим часом), пройшлися ходою основними вулицями міста, заклеїли все метро стікерами та гаряче заряджали на матчі.

Фанати ЧорноморцяМеталург З - Шахтар 0:4 (30.11.2014)

Господарів було трохи більше, ніж гостей, а через погодні умови стадіон був майже порожнім. Фанати Шахтаря влаштували невеличке піро-шоу, під час якого було спалено ворожу атрибутику. Варто зазначити, що половина сектору донеччан - кузьма, привезена на матч автобусом з Черкас.

Сектор господарівФанати ШахтаряВолинь - Металург М 3:1 (30.11.2014)

Матч пройшов у Дніпропетровську, на стадіоні Метеор (перша гра Металург - Волинь за домовленістю сторін проходила в Луцьку) і побив антирекорд відвідуваності українського чемпіонату - 45 глядачів спостерігали за грою з трибун стадіону. Який відсоток серед них склали волиняни, порахуйте самі...

Фанати ВолиніМеталіст - Зоря 4:2 (30.11.2014)

Гарна атмосфера та новорічний настрій на обох секторах Металіста. Голий торс дуже атмосферно виглядає вкупі зі сніжком, а на Північній трибуні засікли цілий моб Дідів Морозів. Окремо слід відзначити текстівку "Метал без Карпенко!". Володимир Карпенко зараз фактично виконує функції президента клубу, поки Курченко в бігах, саме його звинувачують у непрофесійності і фактичному розвалі команди, яка ганебно провалила євросезон і займає середину турнірки в чемпіонаті. На гостьовому секторі близько 60 фанатів Зорі.

Фанати МеталістаФанати ЗоріВорскла - Динамо 0:3 (30.11.2014)

Однозначно найцікавіший матч туру в плані підтримки на трибунах. Полтавчани влаштували два пірошоу: на початок гри і на 88-й хвилині, також з білих футболок пробували викласти літеру "В" на весь сектор, але виконання трохи підкачало. Невелике шоу з касових стрічок - ще один елемент полтавської підтримки. Хохли вивезли дуже непогану кількість до Полтави, близько 500 чоловік, і влаштували пірошоу довжиною в матч. Перші фаєри, петарди та дими палали вже на вихід команд, потім було піро-шоу після кожного з голів, на кінець гри і просто так. Останні десять хвилин всі бажаючі стали по торсу...

Сектор ВорсклиФанати ДинамоКарпати - Закарпаття 1:0 (30.11.2014)

Цього разу сектор господарів виглядав... не дуже. Причини треба питати у левів, але маємо, що маємо. На банерній лінії знову банери з емблемами добровольчих батальонів. Чудова задумка, от тільки у патріотів виникають питання з приводу доцільності вивішувати там емблему "Київ-1", який, по суті, є ручним батальоном Авакова. На гостьовому секторі присутні фанати Закарпаття, як ігнорують домашні матчі свого клубу.

Фанати КарпатФанати ГостейДніпро - Металург Д 1:1 (01.12.2014)

Кількість фанатів Металурга невелика, проте це не заважає хлопцям катати виїзди і активно вболівати за рідний клуб. У дніпрян явні проблеми з фотографом, тому нормальних світлин сектора нема вже дуже давно. Судячи з наявних знімків, цей матч (чи його частину) вони фанатіли на центральній трибуні, а не за воротами.

Фанати ДніпраФанати гостей