Прем’єр-ліга. Тур 17
17 березня 2015
Пройшов черговий тур чемпіонату, тепер під номером 17, отже і черговий огляд трибун чекає на постійних читачів ULTRAS.ORG.UA. Фанати Динамо згадали минулі часи, провівши гру на стадіоні ім. В.В.Лобановського. На стадіоні "Україна" знову яскраве піро, цього разу від фанатів Волині. А ультрас клубів зі сходу України продовжують катати та підтримувати своїх улюбленців за будь-яких умов. Що ще цікавого було на минулих вихідних читайте у нашому звіті.

Карпати - Волинь 0:2 (13.03.2015)

Фанати Карпат почали серйозно фільтрувати людей на секторі. Вже декілька матчів львів’яни пускають на свій сектор фанатів лише в зеленому одязі, а всі, хто не пройшов дресс-код, може вболівати на сусідніх секторах. Тому сектор господарів цього разу був не багатолюдним. До речі, фанати Волині також мають подібні правила стосовно кольорів на секторі, вже традиційно волиняни прибули до Львова у білих футболках та кофтах. Також варто відзначити гарне шоу, яке влаштували гості, бо у нинішній ситуації, яка склалась в Україні, не кожен рух має можливість влаштувати шоу чи, просто запалити піро.

Сектор КарпатФанати ВолиніМеталург Д - Ворскла 1:1 (14.03.2015)

12 чоловік фанатіли за Металург, і близько двох десятків - за полтавчан, але варто зазначити, що підтримка була не дуже активною...

Фанати МеталургаСектор ВорсклиЗакарпаття - Металіст 2:2 (14.03.2015)

Давно ми не бачили нормальних світлин із сектору фанатів Закарпаття. Складний сезон та проблеми з керівництвом не дають фанатам можливості нормально підтримувати свій клуб. Цього разу варто відзначити розтяжки, які були на їх секторі. Щодо фанатів Металіста, то вже у відносно звичному складі вони пробили виїзд в цьому турі, а це більше 1200 км.

Сектор КарпатФанати МеталістаЗоря - Чорноморець 1:0 (15.03.2015)

Важко фанатам Зорі зараз займатись футболом та їздити на «домашні» матчі своєї команди до іншого міста. "Славутич-Арена", у Запоріжжі зустріла декількох фанатів луганського клубу, який, до речі, не відстає від трійки лідерів у чемпіонаті України. Новина про раптову смерть одного з гравців клубу вплинула не тільки на команду, а також на вірних фанатів, котрі за короткі строки зробили невеличкий банер, присвячений пам’яті Паші Худзіка. Футболісти вийшли на поле у пам’ятних футболках, а головний тренер присвятив цю перемогу загиблому гравцю Зорі.

Фанати ЗоріСектор ЧорноморцяДніпро - Металург З 1:0 (15.03.2015)

Чимало фанатів Металурга приїхало до Дніпропетровська, ультрасліга нарахувала 175 чоловік - здається, це навіть більше, ніж було у Запоріжжі на попередній домашці. Але й їхати, в принципі, недалеко. Більша частина запорожців були одягнуті в кольори клубу. Щодо фанатів Дніпра, то їх зібралось декілька сотень, але нічого особливого під час матчу не відбувалось. Втім, на паркані з’явилась текстівка "Hate Papa" - так дніпряни "привітали" колишнього гравця Металіста Папу Гуйє, який в цьому матчі дебютував за дніпропетровський клуб. На іншій текстівці чеською мовою дніпряни привітали з Днем народження свого захисника Мазуха Ондржея.

Сектор господарівФанати МеталургаШахтар - Олімпік 6:0 (15.03.2015)

І хоча фото з матчу дуже мало, але фанати Шахтаря, все ж таки, були присутні на цій грі.

Фанати ШахтаряДинамо - Металург М 5:0 (15.03.2015)

Ультрас Динамо вже більше року не шизіли на рідному стадіоні, на зовсім не ажіотажний матч вони зібрали практично чотири сектори. І підтримка була досить потужною, практично без зупинок. Окремо варто відзначити неймовірно дикий слем наприкінці другого тайму та велику кількість литовської атрибутики на секторі - 11 березня литовці святкували День відновлення незалежності, тому і прапор, і рози на банерній лінії були своєрідним привітанням братньому народу. Щодо маріупольців, то вони зробили досить непогану банерну лінію, зокрема привезли дуже олдовий банер Rangers. Крім того, сектор прикрашав великий банер із логотипом полку Азов, який доповнював підпис: "Дякуємо полку Азов за мирний Маріуполь!"

Сектор ДинамоФанати Металурга