Прем’єр-ліга. 18 тур та 1/4 фіналу Кубка України
09 квітня 2015
Дуже насиченим виявився тиждень, особливо для тих, хто пробиває кожен виїзд своєї команди. Тільки закінчився тур, як через декілька днів пройшов Кубок України, а ще через пару днів нас очікує вже новий тур. Ситуація в країні не змінюється на краще, тому багато українських команд вимушені грати «домашні» матчі в інших містах. Так, наприклад, одеський Чорноморець до кінця цього сезону буде грати на столичному стадіоні «Динамо». Нагадаємо, що в Києві вже декілька місяців проводять свої домашки донецькі Олімпік та Металург. Загалом, тур пройшов вдало і без особливих проблем, також можна виділити декілька гарних акцій на трибунах, про це та ще багато чого цікавого ви можете дізнатись з нашого звіту.

Металіст - Металург Д 1:0 (04.04.2015) Прем’єр-ліга. Тур 18

Попередні дві весняні домашки харків’яни грали у Львові, але тепер керівництво клубу вирішило повернутись до Харкова, незважаючи на занепокоєння місцевих міліціонерів. Загалом, матч пройшов без ексцесів і з підвищеними заходами безпеки, зокрема багатьом на вході доводилось проходити через металодетектор. Північна трибуна влаштувала акцію проти Курченка - власника клубу, який зараз переховується за кордоном від українського законодавства.

Фанати МеталістаВорскла - Дніпро 1:3 (04.04.2015) Прем’єр-ліга. Тур 18

Фанатів Дніпра до Полтави приїхало багато, по суті, на гостьовому секторі людей було трохи більше, ніж на секторі господарів. Нічого особливого під час матчу не відбувалось.

Фанати ВорсклиФанати ДніпраЧорноморець - Динамо 0:2 (04.04.2015) Прем’єр-ліга. Тур 18

35 років тому, 23 березня 1980 року відбувся перший виїзд київських фанатів. До Москви, на хокей, де київський Сокіл грав проти Спартака, тоді фанати ходили одночасно і на хокей, і на футбол... Але саме цей день біло-сині вважають датою заснування фанатського руху Динамо Київ. Відзначити дату кияни вирішили на грі проти Чорноморця, яка проходила в Києві: ультрас Динамо вивісили старі банери, які зараз вже практично не з’являються на трибуні. Після фінального свистка на честь перемоги сектори запалили газети, як в старі добрі часи, а потім пару слів для молодого покоління сказали фанати, які 35 років тому пробили перший свій виїзд. Одеситів приїхало не дуже багато, це був їх другий виїзд до Києва за 4 дні. На банерній лінії окрім звичних банерів вони вивісили текстівку проти Клімова - нинішнього президента клубу, який загнав Чорноморець у борги. Після фінального свистка одесити вибігли на поле і хотіли привітати киян, але пробігти через весь стадіон їм не дозволили стюарди, тому синьо-чорні зарядили лише в сторону сектору Родичів, який знаходився недалеко від них. Після гри на пабліку одеситів з’явилась заява, що така поведінка є недопустимою, і винуватці сутичок на полі будуть покарані.

Фанати ЧорноморцяФанати ДинамоВолинь - Зоря 1:2 (05.04.2015) Прем’єр-ліга. Тур 18

Господарі продовжують ходити на сектор в білому, що досить таки неслабо прикрашає сектор. Близько 25 фанатів Зорі на гостьовому секторі в Луцьку, що на даний момент є дуже і дуже непоганою цифрою, зважаючи на те, що з’їжджаються чорно-білі на ігри своєї команди з усієї України.

Фанати ВолиніФанати ЗоріМеталург М - Шахтар 2:6 (05.04.2015) Прем’єр-ліга. Тур 18

Дуже велика частина фанатів Шахтаря, що виїхали з окупованих територій, закріпилась саме в Києві, тому і не дивно, що на матчах у столиці сектор виглядає досить яскраво. Цього разу донеччан на гостьовому Оболонь-арени зібралось близько 80 чоловік.

Фанати ШахтаряМеталург З - Карпати 2:1 (05.04.2015) Прем’єр-ліга. Тур 18

Гарний состав вивезли до Запоріжжя фанати Карпат, близько 60 чоловік, і всі на кольорах команди. Також червону тему активно підтримують і запоріжці. При низькій відвідуваності стадіону фанатські сектори і стають своєрідною окрасою матчу.

Фанати МеталургаФанати КарпатДніпро - Чорноморець 1:0 (08.04.2015) Кубок України. 1/4 фіналу

Сектор Дніпра на стадіоні Метеор виглядав досить монолітно, але без звичної банерної лінії - на секторі банально немає місця під великі банери дніпрян. Непогано подиміли господарі після голу. Поки немає інформації, скільки одеситів пробили цей виїзд.

Фанати ДніпраШахтар - Металіст 1:0 (08.04.2015) Кубок України. 1/4 фіналу

Вже третя зустріч двох команд у Львові протягом місяця. Тим, хто регулярно пробиває виїзди, мабуть, вже хочеться більшої різноманітності. Сектори були невеликими, в принципі, фото говорять самі за себе...

Сектор ШахтаряФанати МеталістаДинамо - Зоря 2:0 (08.04.2015) Кубок України. 1/4 фіналу

Три гри поспіль кияни мають зіграти на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Цього разу людей на секторі зібралось менше, ніж на вихідних. Але два з половиною сектори (більше 1000 чоловік) і так недосяжна для багатьох рухів Прем’єр-ліги кількість на даний момент. Загалом, гра проходила без особливої родзинки. Здивувала досить велика кількість луганчан - близько 70 чоловік підтримували Зорю, і це при тому, що матч проходив в будній день.

Фанати ДинамоФанати ЗоріОлімпік - Ворскла 1:0 (08.04.2015) Кубок України. 1/4 фіналу

Фанати Ворскли прорвались на столичний стадіон і, незважаючи на поразку, пробували гнати команду вперед. Близько 40 чоловік на секторі полтавчан.

Фанати Ворскли