Звернення ультрас України до міністра внутрішніх справ
28 серпня 2015
На минулих вихідних в Миколаєві та Кіровограді міліція била людей на стадіонах під час матчів 1/16 Кубку України. Дісталось фанатам Металіста та Карпат, які приїхали підтримати свої клуби на виїзді. Ці інциденти стали першими серйозними сутичками міліції з фанатами з часів Революції гідності. Тому ультрас України написали відкрите звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова:

Шановний пане міністр!

Знаючи Вашу відкритість, ми, ультрас українських клубів, хочемо поставити декілька питань, на які Ви можете відповісти в зручній для Вас формі: наприклад, в блозі на Українській Правді, на своїй сторінці у Фейсбук або на прес-конференції в УНІАН. Відсутність відповіді буде сприйнята нами як Ваше особисте схвалення тих дій, які вчинили Ваші прямі підлеглі.

1) За яких умов співробітники Вашого міністерства мають право входження на територію стадіону та хто дав їм право порушувати встановлену процедуру?

2) Переглянувши відео, яке додається, чи вважаєте Ви, що робота всіх співробітників міліції на цьому відео відповідає ступеню суспільної загрози, що склалася?

3) Оцініть ці «витвори мистецтва» (перегляньте фото з синцями), які залишили Ваші співробітники, з точки зору інструкції з застосування спец. засобів . Чи має право співробітник міліції використовувати ПР таким чином?

4) Зі спілкування співробітників міліції між собою нам стало відомо, що багато хто з них служив у «славнозвісному» підрозділі Беркут. Скажіть, хто дав розпорядження залучити саме їх?

5) Якщо ви користуючись у тому числі оперативним відео, а не лише наданим нами, знайдете порушення з боку Ваших підлеглих, ми б хотіли знати кількість дисциплінарних проваджень, відкритих по цих фактах.

Наперед дякуємо за відповідь.

Ультрас клубів Металіст, Карпати, Дніпро, Чорноморець, Динамо, Шахтар, Волинь, Металург (Запоріжжя), Ворскла, Олександрія, Сталь


Побиття фанатів у Миколаєві
Побиття фанатів у Кіровограді