Україна - Білорусь 3:1 (05.09.2015) Відбір до Євро-2016
07 вересня 2015
Напередодні матчу кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними України і Білорусі ультрас обох команд влаштували кілька заходів, що символізували єднання двох дружніх народів. Атмосфера свята була неминучою, зважаючи на те, як приймали українців в Борисові і на те, що матч проходив у Львові, де до національної збірної завжди особливе ставлення. І навіть погода не змогла зіпсувати настрій фанатам.

Фанати української та білоруської збірних провели товариський матч, що завершився впевненою перемогою українців. Крім цього білоруси ініціювали проведення акції «Ми з тобою однієї крові» з метою допомогти постраждалим військовослужбовцям із зони АТО, які захищають цілісність України. Суть акції полягала в тому, що фанати білоруської збірної прийшли до шпиталю здавати кров. Також білоруси передали українським воїнам досить чималу фінансову допомогу.

По обіді фанати української та білоруської команд рушили спільним маршем на Львів-Арену. Хід фанатів, який стартував біля львівського Монументу Слави, супроводжувався піснями та гаслами про взаємну підтримку. Не обійшлось і без пісень про спільного ворога обох народів. А очолювали ходу хлопці з банером "Братство сумління".

Атмосфера фанатського єднання чутна була і протягом усієї гри, про що свідчили вивішені банери на секторах Львів-Арени. На білоруському секторі в підтримку українцям був розтягнутий банер «Тримайтесь, брати!» українці же у відповідь друзям розтягли – «Футбол – 90 хвилин, побратимство – назавжди!». Крім того український сектор прикрашало величезне полотно з гербами обох країн. На українській трибуні були представлені практично всі українські двіжухи. Радував око і банерний розвіс по периметру стадіону - здається, мода на жовто-сині стяги з назвою власного міста набирає обертів.

Незважаючи на феєричний результат матчу, український сектор так і не запалив піротехніку, все було спалено на марші, та й після бану заворотніх секторів на попередній грі використання піротехніки зараз виглядало б не дуже доречним. Якщо підсумувати все вищенаписане, то свято футболу вдалось на славу!

Марш перед грою

Сектор збірної України

Банер на білоруському секторі