Перша та друга ліги. Тур 14
25 жовтня 2015
Через місцеві вибори більшість матчів було перенесено на четвер та п’ятницю, тому відвідуваність матчів, особливо виїзних, залишає бажати кращого. Не дивлячись на це, деякі рухи здивували фанатську спільноту. Фанати Вересу вирішили мутити перф на кожну гру, і поки їм це досить успішно вдається. Кращими у цьому турі серед рухів першої ліги стали фанати Зірки, котрі святкували день народження однієї з банд. Про інші матчі цього туру ви можете дізнатись у нашому звіті.

ПЕРША ЛІГА


Миколаїв - Тернопіль 3:0 (22.10.2015)
Ультрас Миколаєва після закінчення матчу влаштували акцію з фаєр-шоу в пам’ять про свого побратима Андрія «Балагана», який минулого року загинув на війні. Як відомо, Андрій "Балаган" загинув 4 серпня 2014 р. в бою за Мар’їнку. Він воював у складі батальйону «Азов» і захищав Україну, будучи громадянином Росії. На згадку про Андрія фанати запалили десяток фаєрів, які оповили димом значну частину стадіону. Цього дня йому виповнилось би 28. Віддали належне Андрію і футболісти з тренерами МФК, які підійшли до фанатського сектору. На післяматчевій прес-конференції головний тренер МФК «Миколаїв» Руслан Забранський сказав, що перемогу клуб присвячує Андрію.
Фанати господарів

Нафтовик - Суми 0:0 (22.10.2015)
Виїзд пробило 12 фанатів. Не обійшлось і без проблем з місцевою міліцією, які заборонили пронести банер, на якому був зображений герб полку "Азов". Мотивували вони це тим, що зображення шеврону полку спеціального призначення Національної гвардії України є (дослівно): "Цей ваш коловрат і те, що на ньому - то є нацистсько-скандинавська символіка! Ви б ще свастику намалювали".
Фанати Сум

Динамо-2 - Дніпро Ч 2:2 (23.10.2015)
До Києва приїхало 25 фанатів черкаського Дніпра. Хлопці планували вивезти значно більше людей, але, по-перше, гра відбувалась у п’ятницю в 14:00. А по-друге, майже половина складу фанатів Дніпра перебуває на сході. Варто відзначити, що рівень підтримки був дуже високий, незважаючи на гру команди, яка змогла зрівняти рахунок лише на останніх хвилинах матчу. Також з десяток фанатів Динамо прийшли підтримати другу команду.
Фанати киян
Фанати Дніпра

Полтава - Гірник-Спорт 1:0 (22.10.2015)
7 фанатів гостей пробили виїзд до Полтави. Про якісь особливі події чи "родзинки" говорити не варто, матч видався досить буденним.
Фанати Полтави
Фанати гостей

Кобра - Оболонь 1:2 (22.10.2015)
Ми очікували більшого інтересу до цього матчу, як зі сторони фанатів Геліоса, так і з рядів Оболоні. Найактивніші пивовари все ж таки змогли дістатись до стадіону, який знаходиться за межами міста. Фанатів Геліоса було менше, ніж завжди, через день та час проведення матчу.
Фанати Геліоса
Фанати Оболоні

Нива Т - Гірник 0:1 (22.10.2015)
На домашньому секторі Ниви було також не так багато людей, як хотілось би - все це наслідки переносу матчу на будній день.
Фанати Ниви

Зірка - Маріуполь 0:0 (22.10.2015)
Зелено-жовті фанати Зірки святкували 19-річчя своєї банди Howl Volcano, по суті, вона є однією з найстаршіх досі існуючих банд. Відзначили це діло гарним піро-шоу. Перед матчем також кіровоградці провели невеличкий марш.
Фанати Зірки


Авангард - Десна 1:1 (22.10.2015)
Четверо фанатів Десни пробили виїзд до Краматорська. Під дощем зібралось зо три десятки краматорчан, які відчайдушно підтримували своїх хлопців.
Фанати господарів
Фанати Десни

ДРУГА ЛІГА


Енергія - Кремінь 0:4 (22.10.2015)
Не дивлячись на те, що останній домашній матч у цьому році відбувся в четвер, на секторі господарів було 25 фанів, які, вже за традицією, добряче задиміли свій стадіон двома димовими шашками.
Фанати Енергії

Арсенал БЦ - Колос 0:4 (23.10.2015)
А ось фанатів білоцерківського Арсеналу було трохи більше, ніж на попередньому матчі.
Фанати господарів

Буковина - Кристал 2:0 (24.10.2015)
УЛЬТРАС ЖОВТО-ЧОРНІ - такий лицьовий банер підготували фанати Буковини. Судячи з фото, взаєморозуміння з гравцями команди у них лишається на чудовому рівні. Двоє з Херсону також пробили цей виїзд...
Фанати Буковини
Фанати Кристалу

Верес - Скала 1:1 (22.10.2015)
Матч перенесли на будній день, і у фанатів Вересу було мало часу на підготовку перфу. Проте якось справились, дехто знову не спав дві доби перед грою. Цікава гра, живий сектор і червоні дими яскраво виглядали на фоні чергового банеру перед рівненським сектором. Гості теж молодці, що приїхали в будній день. Навіть запалили кілька фаєрів.
Фанати Вересу
Фанати Скали